Nice

24th Oca 2015

Artık İngilizceyi ELS ile Avrupa’da da Öğrenebilirsiniz!

ELS/Nice; Avrupa’nın önde gelen global işletme okulu olarak tanınan SKEMA Business School’un (Ekonomi ve Yönetim Bilgisi Okulu) ana kampüsünde yer alır. Üç kıtada beş kampüsü ile SKEMA’da sunulan Lisans ve Master programları tamamen İngilizce verilmektedir.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

ELS/Nice’de eğitim alın ve dağları, plajları, güzel yemekleri ve çok çeşitli kültürel aktiviteleri ile dünyanın en güzel ve en kozmopolit yerlerinden biri olan Fransız Rivierası’nda yaşamaya başlayın.

Nice Şehir Merkezi: Dar sokaklardan oluşan kıvrımlı labirent, alışverişçilerin cennetidir

Monte Carlo: Zenginlerin oyun parkı, kumarhanesi ile bilinir. Monte Carlo ayrıca 25 Mayıs’ta yapılacak Formula 1’in en ünlü Grand Prix’inin de ev sahibidir.

Grasse: Bu çekici kasaba dünyanın parfüm başkentidir. Parfüm fabrikası müzelerinden birinde kendi kokunuzu yaratmanın keyfini yaşayın!

Cannes: Dünyaca ünlü Uluslararası Cannes Film Festivali her yıl Mayıs ayında yapılır ancak yıl boyunca kumsalların ve lüks butik dükkanların tadını çıkarabilirsiniz. Deniz kıyısı boyunca uzanan ünlü cadde La Croisette’te gezmeyi unutmayın.

Kampüs; Avrupa’nın önde gelen tekno-parklarından biri olan ve son teknolojili binlerce şirkete ev sahipliği yapan Sophia Antipolis’te yer alır.

Detaylar:

– Bulunduğu Kurum: (Lisans eğitimi için) ELS 109, (2 yıllık Master eğitimi için) ELS 110 ve (1 yıllık Master eğitimi için) ELS 112 mezunlarına TOEFL Muafiyeti; GMAT/GRE gerekmez

– Örnek Anadallar: Uluslararası Ticaret, Finans, Pazarlama, Turizm Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Girişimcilik ve Tedarik Zinciri Yönetimi

Konaklama: Öğrenci Yurdu (kampüs dışı)

En Küçük Yaş: 18

– Devlet/Özel: Özel Üniversite

Fiyat Listesi

Fransa Nice’de bulunan ELS dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda ELS Nice Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

ELS dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.