Richmond

24th Oca 2015 Amerika

1906’da kurulan bölgesel, karma eğitimli, yatılı devlet kurumu olan Eastern Kentucky University kampüsünde yer alır. EKU; Chicago, Atlanta ve St. Louis’e bir günlük, Cincinnati ve Louisville’e ise 90 dakika uzaklıktadır. Sınıfları, ofisleri ve Dil Teknoloji Merkezi ile ELS tesisi; kampüste Whitlock/Öğrenci Hizmetleri Binasında yer alır. ELS öğrencilerinin Eastern Kentucky University kütüphanesi, eğlence tesisleri, bilgisayar laboratuvarları ve diğer olanaklarına tam erişimi vardır.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler:

Günlük/Hafta Sonu Gezileri: Cincinnati’nin bütün heyecanı iki saatten kısa mesafededir. Bunlar arasında spor karşılaşmaları, konserler, Cincinnati Hayvanat Bahçesi, Botanik Bahçesi ve Cincinnati Sanat Müzesi yer alır.

Red River Gorge: Kaya tırmanışını deneyin ve 20 metre yükseklikteki kaya oluşumu Doğal Köprü’nün güzelliğini görün.

Paradise Cove Su Parkı: Paradise Cove’da güneş altında eğlencenin tadını çıkarın. Atlama tahtalarıyla 8 kulvarlı havuz ve iki tanesi 12 metre uzunluğunda olan çoklu kaydıraklar sizi bekliyor.

Detaylar:

Dört Haftalık Kurslar: Akademik amaçlar için İngilizce,  Yarı-Yoğun İngilizce, American Explorer

Mevcut Seçenekler: Konuşma Partnerleri

Konaklama: Öğrenci Yurdu (Kampüs içi), Aile yanı

En Küçük Yaş: 16

Bulunduğu Kurum: Devlet, Kayıt Sayısı: 16000Kayıt, ELS mezunları için TOEFL muafiyeti

Sıralama: Sıra: 55 – ”Güneyin bölge Üniversiteleri En Üst Sınıf” – U.S. News And World Report, 2014

Örnek Anadallar: Muhasebe, Havacılık Yönetimi – Profesyonel Uçuş, Tarım Ticareti Yönetimi, Uygulamalı Mühendislik Yönetimi, Bilgisayar Bilişim Sistemleri, İşletme, Kamu Yönetimi

Fiyat Listesi

Amerika Richmond’da bulunan ELS dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda ELS Richmond Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

ELS dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.