Fredericksburg

24th Oca 2015 Amerika

ELS/Fredericksburg; ülkenin başkenti Washington D.C.’ye araba ile bir saat ve Virginia başkenti Richmond’a 45 dakika uzaklıkta; küçük bir tarihi şehir olan Fredericksburg’da, University of Mary Washington kampüsünde yer alır. Üniversite; Forbes tarafından ülkenin en iyi üniversiteleri arasında gösterilmiştir ve 2012 Fiske Guide to Colleges UMW’yi “En İyi Fiyatlı Okul” olarak seçmiştir.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

Şehir Merkezi: Burada şehir merkezinde toplanmış 100’den fazla butik dükkan, antikacı, sanat galerisi ve stüdyoyu gezebilirsiniz. Alışveriş bölgesi, Fredericksburg’un 40 blok genişliğindeki Milli Tarih Bölgesi’nde yer alır; içinde 350’den fazla 18. ve 19. yy’a ait orijinal binalar barındırır.

Fredericksburg Bölgesi Müzesi ve Kültürel Merkezi: Bu müze; Fredericksburg bölgesinin tarihi kalıntıları, sanat eserleri ve tarihi belgeler koleksiyonuna sahiptir. İç Savaş dönemi eşyaları sergisi, “Eyaletler Arası Savaş” zamanındaki sivil yaşama ışık tutar.

Rising Sun Tavern: Charles Washington tarafından 1760 yılında ev olarak inşa edilen bu bina, daha sonraları gelişen Fredericksburg limanının tek “düzgün” meyhanesi olarak işletilmiştir. Günümüzde Rising Sun Tavern’deki hizmetkarlar, ziyaretçilerini 18. yy meyhane hayatının temsilini yaparak eğlendiriyorlar.

Yaklaşık 1,5 milyon kişi Fredericksburg bölgesinin savaş alanını, şehir içi ziyaretçi merkezini, etkinliklerini, müzelerini ve tarihi mekanlarını gezmiştir.

Detaylar:

Dört Haftalık Kurslar: Akademik amaçlar için İngilizce, Genel İngilizce, Yarı-Yoğun İngilizce, American Explorer

Mevcut Seçenekler: Konuşma Partnerleri, Sınıf Ziyaretleri, Sınıf Ziyaretleri

Konaklama: Öğrenci Yurdu (Kampüs içi), Aile yanı

En Küçük Yaş: 16

Bulunduğu Kurum: Devlet, Kayıt Sayısı: 5000 Eş Zamanlı Kayıt, ELS mezunları için TOEFL muafiyeti

Sıralama: Sıra:5 – ”Güneyin En İyi Ulusal Devlet Bölge Okulu” – U.S. News and World Report, 2014

Örnek Anadallar: Biyoloji, İşletme, Kimya, Bilgisayar Bilimi, Psikoloji, Jeo-Uzamsal Analiz

Fiyat Listesi

Amerika Fredericksburg’da bulunan ELS dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda ELS Virginia Fredericksburg Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

ELS dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.