Boston – Newton

28th Oca 2015 Amerika

ELS/Boston – Newton, Mount Ida College’ın güvenli ve sakin kampüsünde yer alır. Burada her iki dünyanın tadını çıkarırsınız: ağaçlarla çevrili üniversite kampüsünde eğitim ve sadece 13 kilometre uzaklıktaki Boston’un hareketli şehir merkezi. Boston, dünyaca ünlü müzelere, tiyatrolara, son modaya uygun alışveriş merkezleri ve hayal edebileceğiniz her türden restorana ev sahipliği yapar. Cape Cod, White Dağları, New York ve Montreal, yalnızca birkaç saat uzaklıktadır.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

Nahanton Park: Charles Nehri boyunca uzanan yaklaşık 25 hektarlık orman, yeşillik ve bahçelerin tadını çıkarın. Charles Nehri üzerinde hiç kesintisiz 20 kilometrelik düz suyun üzerinde kanoya binerek gününüzü geçirebilirsiniz. Nehrin bu bölümünün büyük kısmı Cutler Park ve Millenium Park gibi parklarla doludur.

Günlük/Hafta Sonu Gezileri: İster şehir manzaraları ya da plajda yürüyüşten, isterseniz tarihi kıyı kasabalarını gezmekten hoşlanın; yakın çevrede bulunan Boston, Newport, Rhode Adası ve Cape Cod herkese göre bir şey sunar. Eğer deniz ürünlerini seviyorsanız; buradan daha iyisini bulamazsınız. Ayrıca New York trenle sadece üç saat uzaklıkta.

Newton sürekli olarak ülkenin yaşanabilecek en iyi şehirlerinden biri olarak gösterilir. Ağustos 2012’de Money dergisi Newton’u Amerika’nın yaşamak için en iyi dördüncü küçük şehri seçti.

Detaylar:

Dört Haftalık Kurslar: Akademik amaçlar için İngilizce,  Yarı-Yoğun İngilizce, American Explorer

– Diğer Kurslar: TOELF Hazırlığı, Yönetici Programları

– Mevcut Seçenekler: Konuşma Partnerleri, Sınıf Ziyaretleri

Konaklama: Öğrenci Yurdu (Kampüs içi), Aile yanı

En Küçük Yaş: 15

– Bulunduğu Kurum: Özel, Kayıt Sayısı: 1400 ELS Mezunları için TOEFL muafiyeti

– Sıralama: Sıra: 30 – ” Kuzeyin En iyi Bölge Üniversiteleri” Times Higher Education, 2012

– Örnek Anadallar: Moda Tasarımı, Oyun Sanatı ve Animasyon, Grafik Tasarım, Ağırlama Yönetimi, Veterinerlik Teknolojisi

Fiyat Listesi

Amerika Boston – Newton’da bulunan ELS dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda ELS Boston – Newton Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

ELS dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.