Hawaii

24th Oca 2015 Amerika

ELS/Honolulu; Hawai’i Pacific University’nin merkez kampüsünde yer alır. Burada mükemmel kütüphanelere, bilgisayar laboratuvarına, dil partneri programlarına, spor tesislerine, üniversite kulüplerine ve daha birçok şeye erişiminiz vardır.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

Waikiki Plajı: Oahu Adası’nda birçok plaj vardır ancak bu plaj; yumuşak, bal rengi kumsalı ve kışın yüksek sörf dalgaları ile mutlaka gitmeniz gereken bir yerdir. Burası plaj havlusuna uzanıp cennetin tadını çıkarmak için harika bir yerdir.

Diamond Head: Diamond Head’in yandan görünümü Oahu silüetinin en göze çarpan özelliğidir ve adanın en güzel manzaralı yürüyüş parkuruna sahiptir. Waikiki Plajı ve Pasifik Okyanusu’nun büyüleyici manzarasını görmek için 230 metre yukarıya yürüyüş yapın.

Manoa Şelaleleri: Honolulu’daki bu 45 metrelik dikey şelaleye, sadece en yakın yoldan yaklaşık 2,4 kilometrelik temiz bir patikadan yürüyüşle ulaşılabilir. Yol boyunca Steven Spielberg’in Jurassic Park filminin ve TV dizisi Lost’tun çekim mekanlarından geçeceksiniz.

Plaj severler için Honolulu bir rüya gibidir: 100’den fazla plajla çevrilidir – dünyanın neredeyse bütün şehirlerindekinden daha fazla.

Detaylar:

Dört Haftalık Kurslar: Akademik amaçlar için İngilizce,  Yarı-Yoğun İngilizce, American Explorer

– Diğer Kurslar: Yönetici Programları

Mevcut Seçenekler: Konuşma Partnerleri, Sınıf Ziyaretleri, Üniversite Dersine Katılım

Konaklama: Öğrenci Yurdu (Kampüs dışı), Aile yanı

En Küçük Yaş: 16

Bulunduğu Kurum: Özel, Kayıt Sayısı: 7200 Eş Zamanlı Kayıt, ELS mezunları için TOEFL muafiyeti

Sıralama: Sıra 71 – ”Batının En İyi Üniversiteleri” U.S. News and World Report, 2014

Örnek Anadallar: İşletme, İletişim, Uluslararası Çalışmalar, Deniz Biyolojisi, Seyahat Sektörü Yönetimi, Bilgi Sistemleri, Yabancı Dil Konuşanlar İçin İngilizce Öğretimi (TESOL)

Fiyat Listesi

Amerika Hawai’da bulunan ELS dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda ELS Hawai Honolulu Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

ELS dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.