Milwaukee

24th Oca 2015 Amerika

ELS/Milwaukee; ülkenin en iyi üniversiteleri arasında gösterilen büyük bir özel üniversite olan Marquette University kampüsünün yanında yer alır. Marqutte’in öğrenci nüfusu, 50 ABD eyaletinin tamamını ve dünya çapında 69 ülkeyi temsil eder.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

Milwaukee Halk Müzesi: İlk doğal tarih üç boyutlu sergisi burada kuruldu ve dünyanın her yerindeki müzelerin standartlarını oluşturdu. Sergiler; dinozorlar ve böceklerden, Avrupa köy yaşamına ve yüzyılı deviren Milwaukee’nin yaşamına kadar çok çeşitlidir. Burada kelebek evi, iki katlı yağmur ormanı, dekoratif sanat eserleri ve Amerikan Yerlileri, Kolombiya öncesi çağlar, Kutuplar ve Asya konulu sergiler yer alır.

Harley-Davidson: Milwaukee; simgeleşmiş, dünyaca ünlü bu motosikletlerin ev sahibidir. Onlarca ülkeden Harley motosiklet kulüplerinin doldurduğu kayıtları da içeren, her şeyin Harley olduğu bir müze de bulunur.

Festivaller: “Festivaller Şehri” olarak bilinen Milwaukee’de yıl boyu birçok müzik ve kültür festivali yapılır. Summerfest Müzik Festivali, Guinness Dünya Rekorlar Kitabı’nda dünyanın en büyük müzik festivali olarak kaydedilmiştir.

Günlük/Hafta Sonu Gezileri: Chicago’nun tüm heyecanı, Milwaukee şehir merkezinden sadece 90 dakikalık araba yolculuğu kadar mesafededir.

Milwaukee, Amerika’nın 20 “En Yürünebilir Yerleşimleri” arasında yer almıştır.

Detaylar:

Dört Haftalık Kurslar: Akademik amaçlar için İngilizce,  Yarı-Yoğun İngilizce, American Explorer

Mevcut Seçenekler: Konuşma Partnerleri, Sınıf Ziyaretleri,

Konaklama: Öğrenci Yurdu (Kampüs içi & dışı), Aile yanı

En Küçük Yaş: 17

Bulunduğu Kurum: Özel, Kayıt Sayısı: 11300, ELS mezunları için TOEFL muafiyeti

Sıralama: Sıra: 75 ”En iyi Ulusal Üniversiteler” U.S. News and World Report, 2014

Örnek Anadallar: Biyomedikal Bilimi, İşletme, İktisat, Elektrik/Elektronik Mühendisliği, Girişimcilik, Finans, Uluslararası İlişkiler, Tedarik Zinciri Yönetimi, Biyoinformatik, İnşaat Mühendisliği

Fiyat Listesi

Amerika Milwaukee’de bulunan ELS dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda ELS Milwaukee Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

ELS dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.