Bowling Green

24th Oca 2015 Amerika

Detroit Havaalanı’na yaklaşık bir saat uzaklıktaki Bowling Green State University’nin hareketli kampüsünde yer alır. Bu kampüste sanata yoğun bir ilgi vardır. Kampüs içinde yıl boyunca tiyatro, müzik, dijital sanatlar ve dans gibi çok çeşitli kültürel etkinlikler düzenlenir.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

BGSU Planetarium: 118 koltuklu bilim salonu olan Bowling Green State University Planetarium; BGSU öğrencilerine, çevre okullara ve kuzeybatı Ohio halkına hizmet verir. 12 metrelik kubbe altına yerleştirilmiş Minolta yıldız projektörü; Güneş, Ay, gezegenler ve 4000’den fazla yıldızı kapsayan ve dünyanın her yerinden her an gözlemlenebilen gökyüzünü yansıtır.

Black Swamp Sana Festivali: Black Swamp Sanat Festivali (BSAF) Bowling Green’deki sanatı tanıtan yıllık sanat festivalini sunarak sanat ile toplumu birleştirir.

Clazel: 1950’lerden kalma orijinal sinema salonu, çeşitli dinamik eğlenceleri sergilemek amacıyla gösteri salonuna dönüştürüldü. Canlı eğlence ve ziyafet tesisi Clazel Theater, her çeşit zevke sahip insanlara hitap eder.

Detaylar:

Dört Haftalık Kurslar: Akademik amaçlar için İngilizce,  Yarı-Yoğun İngilizce, American Explorer

Mevcut Seçenekler: Konuşma Partnerleri, Sınıf Ziyaretleri

Konaklama: Öğrenci Yurdu (Kampüs içi), Aile yanı

En Küçük Yaş: 16

Bulunduğu Kurum: Devlet, Kayıt Sayısı: 20000 Eş Zamanlı Kayıt, ELS mezunları için TOEFL muafiyeti

Sıralama: ”ABD’nin En iyi 100 Devlet Üniversitesi” arasında U.S. News and World Report, 2014

Örnek Anadallar: Mimarlık ve Çevreci Tasarım, Biyoloji, İşletme, Bilgisayar Bilimi, Mühendislik Teknolojisi, İnşaat Yönetiminde Teknoloji Yönetimi

Fiyat Listesi

Amerika Bowling Green’da bulunan ELS dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda ELS Bowling Green Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

ELS dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.