Charlotte

24th Oca 2015 Amerika

ELS/Charlotte, Kuzey Carolina eyaletinin en büyük şehrinde, University of Charlotte’un ana kampüsüne yakın konumdadır. Merkez, ABD’nin en büyük bankacılık merkezinin bulunduğu temiz ve modern şehir merkezine çok yakındır. Güzel görünümlü Appalachian Dağları ve göz alıcı Carolina plajları yalnızca birkaç saat uzaklıkta yer alır.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

U.S. National Whitewater Center: Olimpik standartlarda bir eğitim tesisi ve dünyanın en büyük insan yapımı akarsuyunun ev sahibi olan USNWC; 160 hektarlık alanda rafting, kano, kır yürüyüşü, dağ bisikleti, kaya tırmanma ve halatla kayma gibi aktiviteler sunar.

Carowinds: Bölgenin en gözde yerel eğlence ve su parkı olan 160 hektarlık Carowinds, ülkenin en sevilen eğlence trenlerinden birinin de dahil olduğu 60 eğlence treni, gösteriler ve aktiviteler sunar.

Charlotte Motor Hız Pisti/NASCAR Onur Listesi: Charlotte ve çevresi 58 NASCAR yarış takımının ev sahibidir. Hız pistinde yıl boyunca sayısız drag ve hız yarışı yapılır. Onur Listesi’nin tarihi sergileri yeni gelenlere güzel bir tanıtım yapar ve Şeref Listesi bu sporun efsanevi sürücülerini anar.

Hareketli Şehir Merkezi: Birçok kültür, sanat, müzik ve dünya lezzetleri festivalleri, maçlar; Time-Warner Arena’da konserler, Blumenthal Sahne Sanatları Merkezi’nde Broadway şovları, Epicentre (eğlence kompleksi) ve Overstreet Mall’da alışveriş ve yemek ile dolu eğlence için buraya gelin.

Charlotte’ta öğrenci olmak harika! Bölgede 50 kampüste eğitim veren 40 adet yüksek öğrenim kurumu bulunuyor.

Detaylar:

Dört Haftalık Kurslar: Akademik amaçlar için İngilizce,Genel İngilizce, Yarı-Yoğun İngilizce, American Explorer

Mevcut Seçenekler: Sınıf Ziyaretleri

Konaklama: Öğrenci Yurdu (Kampüs dışı), Aile yanı

En Küçük Yaş: 14

Bulunduğu Kurum: Özel, Kayıt Sayısı: 2600, ELS mezunları için TOEFL muafiyeti

Sıralama: Sıra: 20 ”Güneyin Bölge Üniversiteleri”  U.S. News and World Report, 2013

Örnek Anadallar: Biyoloji, İşletme, İşletme – Muhasebe, İşletme – Finans, Hemşerilik, Eğitim

Fiyat Listesi

Amerika Charlotte’de bulunan ELS dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda ELS North Carolina Charlotte Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

ELS dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.