Orlando

27th Oca 2015 Amerika

ELS/Orlando; Orlando’nun banliyösü olan Celebration kasabasında Stetson University Center’da yer alır. Bölgenin eğlence parklarına, Kennedy Uzay Merkezi’ne, Atlantik ve Körfez Kıyısı plajlarına yakın konumdadır.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

Eğlence Parkları: Bölgenin üç büyük eğlence parkını gezmek isteyeceksiniz – Walt Disney World Resort®, SeaWorld Orlando® ve Universal Orlando Resort®. Animal Kingdom®, pencerenizin önünde duran zebralar ve zürafalar ile kahvaltı etme şansı sunar. Discovery Cove® şişe burunlu yunuslar ile lagün turu sunar ve Universal ise Wizarding World of Harry Potter™ dünyasına girmenizi sağlar.

Kennedy Uzay Merkezi: Orlando’nun eğlence parkı bölgesinden bir saatten biraz fazla uzaklıktaki KSC Ziyaretçi Kompleksi; tarih, bilim ve şaşkınlığın müthiş bir bileşimidir. Kalkış pistini ya da kontrol merkezini gezin, IMAX teknolojisini deneyin ya da gerçek bir astronotla öğle yemeği yiyin.

Forever Florida: 1,900 hektarlık vahşi yaşam koruma alanı; timsahlar, siyah ayılar, beyaz kuyruklu geyikler ve yüzlerce tür kuşa ev sahipliği yapan dokuz farklı eko sisteme sahiptir. Ayrıca Amerika’nın ilk halatlı kaydırağı olan Rattlesnake de buradadır.

Carlson Wagonlit Travel’ın yaptığı Trends Anketi’ne göre Orlando, Las Vegas’tan sonra ülkenin en popüler yerli turist seyahat merkezidir.

Detaylar:

Dört Haftalık Kurslar: Akademik amaçlar için İngilizce, Genel İngilizce, Yarı-Yoğun İngilizce, American Explorer

Diğer Kurslar: Yönetici Programları

Konaklama: Öğrenci Yurdu (Kampüs dışı), Aile yanı

En Küçük Yaş: 12

Bulunduğu Kurum: Özel, Kayıt Sayısı: 3900, ELS mezunları için TOEFL muafiyeti

Sıralama: Sıra: 5 – ”Güneyin En iyi Bölge Üniversiteleri” U.S. News and World Report, 2014

Örnek Anadallar: Bilgisayar Bilimi, Uluslararası Ticaret, Müzik Teorisi ve Kompozisyon, Fizik

Fiyat Listesi

Amerika Orlanda’da bulunan ELS dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda ELS Orlando Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

ELS dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.