San Diego

27th Oca 2015 Amerika

Güney California’nın Pasifik kıyısı, San Diego’nun eğlence ve alışveriş bölgesinin yanında yer alan ELS/San Diego’ya ev sahipliği yapar. San Diego, Los Angeles’in yaklaşık 190 kilometre güneyinde, Meksika sınırının hemen yanında bulunur. San Diego; yıl boyu ılıman iklimi, doğal derin su limanı ve kilometrelerce uzunluktaki güzel plajlarıyla ünlüdür.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

Mission Plajı: Şehrin en gözde plajlarından biri olan bu 3,2 kilometrelik şeker beyazı kumsal ve yanındaki yürüyüş yolu; güneşlenenler, patenciler ve bisikletçiler ile dolup taşar. Eğer heyecan arıyorsanız Giant Dipper eğlence trenini deneyin. Plaj kenarındaki yemekçiler; güneş sizi aç ve susuz bıraktığında kaldırımı sararlar.

Gaslamp Quarter: Şehir merkezindeki 16 blokluk bu bölge; mağazalar, tiyatrolar, sanat galerileri ve şehrin popüler gece hayatı mekanlarını barındıran Victoria tarzı binalar ile süslenmiştir.

San Diego Hayvanat Bahçesi ve Safari Parkı: Burası ülkenin en ünlülerinden biridir ve geniş doğal yaşam örnekleriyle tanınır. Pandalardan fillere ve kutup ayılarına kadar yaklaşık 4.000 tür, San Diego Hayvanat Bahçesini ev olarak benimsemiştir. San Diego Safari Parkı’nı keşfedin; Escondido’da San Diego Hayvanat Bahçesinin kuzeyinde yer alan bu parkta aslanları, filleri ve çitaları görebilirsiniz.

San Diego Hayvanat Bahçesinin Dev Panda Araştırma İstasyonu, günümüzde dört dev pandaya ev sahipliği yapar: 29 Temmuz 2012’de doğan Xiao Liwu, Bai Yun, Gao Gao ve Yun Zi. Tesisin “Panda Kamerası”ından online olarak izleyebilirsiniz.

Detaylar:

Dört Haftalık Kurslar: Akademik amaçlar için İngilizce,  Yarı-Yoğun İngilizce, American Explorer

– Diğer Kurslar: TOEFL Hazırlığı, Yönetici Programları

Mevcut Seçenekler: Konuşma Partnerleri, Sınıf Ziyaretleri

Konaklama: Öğrenci Yurdu (Kampüs dışı), Aile yanı

En Küçük Yaş: 14

Fiyat Listesi

Amerika San Diego’da bulunan ELS dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda ELS San Diego Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

ELS dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.