Teaneck

28th Oca 2015 Amerika

ELS/Teaneck, şehir merkezine yürüyüş mesafesindeki Fairleigh Dickinson University’nin kampüsünde yer alır. New York’un heyecanına sadece 30 dakika uzaklıktaki Teaneck, güzel ve güvenli bir bölgede bulunmaktadır ve şehrin etnik açıdan renkli topluluğu, uluslararası öğrenciler için konuksever bir atmosfer sunar.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

Özgürlük Heykeli ve Ellis Adası Göçmenlik Müzesi: Her ikisi de New York şehir merkezinden kısa bir feribot yolculuğu uzaklıktadır. Özgürlük Heykeli, milyonların özgürlüğünün canlı bir sembolüdür. Önünden geçen çoğu kişi tarafından “Amerika’ya giriş kapısı” olarak bilinen Ellis Adası, 1980 yılında Ellis Adası’nın göçmenlik tarihindeki rolünü gösteren bir müze ile restore edilmiştir.

Liberty Bilim Merkezi: New Jersey’in Jersey şehrinde bulunan Liberty Bilim Merkezi, global çevre sorunlarının yanında yerel bilimsel fenomenleri konu alan muhteşem interaktif deneyimler sunar.

Günlük/Hafta Sonu Gezileri: New York şehri trenle bir saatten kısa bir mesafede bulunur!

Bergen County’nin ilk kar amacı gütmeyen profesyonel tiyatro şirketi Garage Tiyatro Grubu, Actors Equity’nin üyeleri ile tamamen profesyonel prodüksiyonların yanında, Fairleigh Dickinson University kampüsündeki Becton Theater’ın genç konservatuar prodüksiyonlarını da sahneler.

Detaylar:

Dört Haftalık Kurslar: Akademik amaçlar için İngilizce, Genel İngilizce, Yarı-Yoğun İngilizce, American Explorer

Mevcut Seçenekler: Sınıf Ziyaretleri, Üniversite Dersine Katılım

Konaklama: Öğrenci Yurdu (Kampüs içi), Aile yanı

En Küçük Yaş: 14

Bulunduğu Kurum: Özel, Kayıt Sayısı: 12247 Eş Zamanlı Kayıt, ELS mezunları için TOEFL muafiyeti

Sıralama: Sıra: 69 – ”Kuzeyin Bölge Üniversiteleri” U.S. News and World Report, 2014

Örnek Anadallar: Animasyon, Ticaret Yönetimi, Bilgisayar Bilimi, Otel ve Restoran Yönetimi, Makine Mühendisliği, İşletme, Elektronik Ticaret, İkinci/Yabancı Dil  Olarak İngilizce Öğretimi(TESL/TEFL)

Fiyat Listesi

Amerika Teaneck’de bulunan ELS dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda ELS Teaneck Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

ELS dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.