Atlantic City

24th Oca 2015 Amerika

Bu yeni merkez, güzel Pineland Ulusal Koruma Alanında New Jersey Richard Stockton College’ın 800 hektarlık kampisinde yer alır. Okul ” Kuzeyin En İyi Bölge Yüksekokul ve Üniversiteleri” (U.S. News & World Report) sıralamasında ilk grupta; ”Kuzeydoğunun En İyileri” arasında gösterilmiştir.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

Atlantic City Rıhtımı & Plajları: Dünyaca ünlü ahşap rıhtımda gezinin ve alışveriş yapın. Tatil bölgesi olan Atlantic City, güzel plajları, mağazaları, restoranları, kumarhaneleri ve eğlencesi ile turistleri kendine çeker.

Günlük/Hafta Sonu Gezileri: Philadelphia arabayla bir saat, New York Cty 2 saat ve Washington D.C. üç saat uzaklıktadır.

Six Flags Great Advantur: Yaklaşık bir saat uzaklıktaki Six Flags; onlarca eğlence treni, yiyecek, gösteriler ve aktiviteleri ile New Jersey’nin en büyük ve en popüler eğlence parkıdır.

Detaylar:

Dört Haftalık Kurslar: Akademik amaçlar için İngilizce,  Yarı-Yoğun İngilizce, American Explorer

Mevcut Seçenekler: Konuşma Partnerleri, Sınıf Ziyaretleri, Üniversite Dersine Katılım

Konaklama: Öğrenci Yurdu (Kampüs içi), Aile yanı

En Küçük Yaş: 15

Bulunduğu Kurum: Devlet, Kayıt Sayısı: 8458 Eş zamanlı kayıt ELS mezunları için TOEFL muafiyeti

Sıralama: Sıra 14 – ” Kuzeyin En İyi Devlet Okulları ” U.S. News and World Report, 2014

Örnek Anadallar: İşletme, Bilgisayar Bilimi ve Bilişim Hizmetleri, Cezai Adalet, Doğa Eğitimi, Ağırlama ve Turizm Yönetimi, Görsel/Sahne Sanatları, Doğa Bilimi

Fiyat Listesi

Amerika Atlantic City’de bulunan ELS dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda ELS  New Jersey Atlantic City Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

ELS dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.