Melbourne

24th Oca 2015 Amerika

ELS/Melbourne; beş akademik bölüme sahip ve bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik konularına güçlü odağı olan özel araştırma üniversitesi Florida Institute of Technology kampüsünde yer alır. Okul, Florida’nın güzel beyaz plajlarına dakikalar kadar uzaklıkta, tropik bir bahçe içinde bulunur.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

Günlük/Hafta Sonu Gezileri: Melbourne’da plajlar, balık avı, golf, yüzey dalışı, sörf, yelkenli ve sıcak iklimde yapabileceğiniz hemen hemen bütün aktiviteler bulunmaktadır. Ayrıca Walt Disney World Resort®, Magic Kingdom®, EPCOT®, Disney’s Hollywood Studios®, Animal Kingdom®, Universal Islands of Adventure®, SeaWorld Orlando, Ron Jon Surf Shop ve Kennedy Uzay Merkezi’nden arabayla kısa bir yolculuk uzaklıktasınız.

Tarihi Melbourne Şehir Merkezi: Dil Merkezine dakikalar kadar mesafede bulunan Tarihi Melbourne Şehir Merkezi, çok çeşitli mutfak seçenekleri ve ilginç butik dükkanlar sunar.

Kennedy Uzay Merkezi: Kesinlikle görülmeli! Orlando, Florida, tatil yöreleri ve eğlence parklarının hemen doğusunda yer alan NASA’nın mekik fırlatma merkezi; fırlatma bölgelerini gezme, bir astronotla tanışma, dev roketleri görme ve uzay mekiği simülatörüne binme imkanı sunar.

Detaylar:

Dört Haftalık Kurslar: Akademik amaçlar için İngilizce,  Yarı-Yoğun İngilizce, American Explorer, Genel İngilizce

Mevcut Seçenekler: Konuşma Partnerleri, Sınıf Ziyaretleri

Konaklama: Öğrenci Yurdu (Kampüs içi), Aile yanı

En Küçük Yaş: 14

Bulunduğu Kurum: Özel, Kayıt Sayısı: 4500 Kayıt, ELS mezunları için TOEFL muafiyeti

Sıralama: Sıra: 167 ”En iyi Ulusal Üniversiteler” U.S. News and World Report, 2014

Örnek Anadallar: Havacılık Mühendisliği/Teknolojisi, Su Ürünleri Mühendisliği, Bilgisayar Bilişim Bilimi, Biyoloji ve Fizik Bilimi, Bilgisayar Bilimi, Elektrik Mühendisliği, Biyoteknoloji, Bilgisayar Bilimi

Fiyat Listesi

Amerika Florida’da bulunan ELS dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda ELS Florida Melbourne Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

ELS dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.