Vancouver

24th Oca 2015 Kanada

ELS/Vancouver, Vancouver’ın merkezinde güzel bir konumda yer alır. Nadir doğal güzellikleri ve kültür çeşitliliği ile ünlü Vancouver, Kanada batı yakasının incisi olarak bilinir. Vancouver sürekli olarak dünyanın en yaşanabilir şehirleri arasında gösterilir ve yıl boyu güzel iklime sahiptir. Whistler, Victoria ve Seattle’a düzenlenen geziler ve Rocky Dağları’na düzenlenen birkaç günlük turlar, en gözde hafta sonu öğrenci aktiviteleri arasındadır.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

Stanley Park: Şehir merkezine yakın 300 hektarlık bu park; yürüyüş ve bisiklet yoluyla ünlü Seawall ve totem direkleri gibi birçok güzel yöne sahiptir. Keskin şehir havasının tadını çıkarmak için harika bir yerdir. 2013’te Stanley Park 125. yaşını kutlamıştır.

Granville Adası: Vancouver’ın en sevilen yerlerinden biri Granville Adası’nın eski fabrikaları günümüzde şık restoranlara, galerilere ve tiyatrolara ev sahipliği yapıyor. Granville Adası Halk Pazarı, Kuzey Amerika’nın en iyi açık hava pazarlarından biri olarak biliniyor.

Capilano Asma Köprüsü: Şehrin en eski turistik mekanlarından biri olan (1889 yılında yapılmıştır), 140 metre uzunluğunda, 70 metre yüksekliğindeki köprü, Capilano Nehri’nin güzel manzarasını sunar.

Vancouver yakın zamanda kendisine, 2020 yılında dünyanın en yeşil şehri olma hedefini koymuştur.

Kıyıda yer alan ünlü Seawall 1917’de başlamıştır ve günümüzde 22 kilometre uzunluğundadır.

Detaylar:

– Kurslar: Akademik amaçlar için İngilizce, Genel İngilizce, Yarı-Yoğun, TOEFL İBT, IELTS Hazırlığı, İş İngilizcesi, Yönetici Programları, Yaz ve Kış Gençlik Programları

– Konaklama Seçenekleri: Aile Yanı, Sınırlı Sayıda Aparatman Tipi Otel, Sınırlı Sayıda Yurt Konaklaması (sadece yazın)

Fiyat Listesi

Kanada Vancouver’da bulunan ELS dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda ELS Vancouver Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

ELS dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.