Thousand Oaks

28th Oca 2015 Amerika

ELS/Thousand Oaks, California Lutheran University’nin güzel kampüsünde yer alır. Pasifik Kıyısına yaklaşık 20 kilometre ve Los Angeles şehir merkezine 70 kilometre uzaklıktaki bölge, ismini etrafını saran yüzlerce meşe ağacından almıştır. Ayrıca Money dergisinin “ABD’de Yaşanacak En İyi Yerler” listesine girmiştir.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

Aksiyon Dolu Eğlence: Burası eğlence ile doludur! Seçenekler neredeyse sonsuzdur: Universal Studios® Hollywood: eğlence parkı trenleri, canlı şovlar, gerçekten çalışan film stüdyoları; Los Angeles’in en iyi mağaza, restoran ve sinemalarından bazılarına ev sahipliği yapan CityWalk. Dünya standartlarında eğlence trenleri ile dolu 105 hektarlık eğlence parkı Six Flags Magic Mountain®, 100’ün üzerinde eğlence treni, oyun ve etkinlik sunar.

Malibu: Thousand Oaks’un hemen batısında yer alan Malibu, birçok film yıldızına ev sahipliği yapar. Malibu Plajı 33 kilometrelik sahil cenneti ve güzel plajları, gününüzü güneşli geçirmenizi sağlar.

Alışveriş: Thousand Oaks’un kuzeyindeki Camarillo Outlets, 160 outlet mağazaya sahiptir. Armani, Coach, GAP, Nike ve daha birçok mağazanın indirimlerini yakalayın.

Thousand Oaks, ülkenin en güvenli şehirlerinden biridir. Şehir, Amerika’nın yıllık anketlerinde sürekli olarak en güvenli 10 büyük şehir (nüfusu 100.000 ile 499.000 arası) arasında seçilmektedir.

Detaylar:

Dört Haftalık Kurslar: Akademik amaçlar için İngilizce Yarı-Yoğun İngilizce, American Explorer

Mevcut Seçenekler: Konuşma Partnerleri, Sınıf Ziyaretleri, Üniversite Dersine Katılım

Konaklama: Öğrenci Yurdu (Kampüs içi), Aile yanı

En Küçük Yaş: 14

Bulunduğu Kurum: Özel, Kayıt Sayısı: 4205 Eş Zamanlı Kayıt, ELS mezunları için TOEFL muafiyeti

Sıralama: Sıra: 289 – ”Amerika’nın En İyi Yüksekokulları” Forbes Magazine, 2013

Örnek Anadallar: Biyoloji, İşletme, Egzersiz Bilimleri, Psikoloji, Bilgisayar Bilimi, Bilgi Sistemleri ve Teknolojisi

Fiyat Listesi

Amerika Thousand Oaks’da bulunan ELS dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda ELS Thousand Oaks Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

ELS dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.