Dallas

24th Oca 2015 Amerika

ELS/Dallas; University of Texas’ta yer alır. ABD’nin en büyük 9. şehri olan ve 2012 Forbes İş ve Kariyer için En İyi Yerler Listesi’nde 8. sırada yer alan Dallas, profesyonel spor takımları ve batılı yaşam tarzıyla ünlüdür. Ama yalnızca spor ve kovboylardan ibaret değildir. Birçok müze, sergi, gösteri ve şovlarda zengin sanat ve kültür yönünü de keşfedebilirsiniz.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

Dallas Sanat Bölgesi: Burada Dallas Sanat Müzesi, Nasher Heykel Merkezi ve Meyerson Senfoni Merkezi’nin de dahil olduğu birçok kültürel mekanın yanında harika restoranları da bulabilirsiniz.

West End Tarihi Bölgesi: West End’e girmek sizi geçmişe götürür. Gezinize Old Red Mahkeme Binası’nda başlayın, istediğiniz kovboy çizmelerini ve şapkasını giyin ve bölgenin tarihi caddesinde yürüyüş yapın. Acıkmak isteyeceksiniz: bölgede harika Tex-Mex restoranları, biftekçiler ve barbekü yemekleri bulunur.

Six Flags Over Texas: Heyecan mı arıyorsunuz? Yakındaki Arlington’da ülkenin en hızlı, en uzun ve en heyecanlı eğlence trenlerinden bazıları sizi bekliyor; aralarında rekor sahipleri de var. Hayatınızda ilk defa deneyeceğiniz en heyecanlı trenlerin yanında en kaliteli eğlenceleri de bu parkta bulacaksınız.

Dallas; global ekonomide anahtar rol oynadığı kabul edilen lider bir şehirdir ve Amerika’nın Orta Güney bölgesinde türünün tek örneğidir.

Detaylar:

Dört Haftalık Kurslar: Akademik amaçlar için İngilizce,  Yarı-Yoğun İngilizce, American Explorer

Konaklama: Öğrenci Yurdu (Kampüs içi & Dışı), Aile yanı

En Küçük Yaş: 16

Bulunduğu Kurum: Devlet, Kayıt Sayısı: 21193, ELS mezunları için TOEFL muafiyeti

Sıralama: Sıra: 142 – ”En iyi Uluslararası Üniversiteler” U.S. News and World Report, 2014

Örnek Anadallar: İşletme, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi, Makine Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Sanat ve Teknoloji, Finans

Fiyat Listesi

Amerika Dallas’da bulunan ELS dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda ELS Dallas Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

ELS dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.