Brisbane

24th Oca 2015 Avustralya

ELS/Brisbane, öğrencilerin tadını çıkarabileceği mekanlara yakın konumda, güvenli ve güzel bir yer olan Metropolitan South Institute of TAFE’nin kampüsünde yer alır. Kültürel açıdan zengin öğrenci nüfusu, sadece Avustralyalılarla değil; tüm dünyadan öğrencilerle de arkadaşlıklar kurabilmeniz anlamına gelir.

Avustralya’nın üçüncü en büyük şehri Brisbane, uluslararası öğrenciler için samimi ve hareketli bir yerdir. Şehir; kültür, yemek, etkinlik ve hareket dolu bir hazine sandığı gibidir.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

Hayvanlarla Temas: Avustralya Hayvanat Bahçesi, hiçbir yerde bulamayacağınız deneyimler sunan tutkulu çevrecilerden oluşan bir ekiptir. Bir koalayı kucaklayın, Asya filini elinizle besleyin, Sumatra kaplanı ile yürüyün ve bir timsahın havuzunda öğle yemeği yiyişini izleyin. Avustralya Hayvanat Bahçesi, ilginç eğitimler ile çevreci yaklaşımı yayan vahşi yaşam deneyimi sunar.

Brisbane Yaşam Tarzı ve Kültürel Merkezi: Brisbane Nehri’nin güney kıyıları; müzikal tiyatroları ve uluslararası sanat sergilerini gezebileceğiniz, şehrin hareketli kültürünün ev sahibidir. Güney kıyısı ise yerel halk ve ziyaretçilere piknik, suni plajda yüzme veya kafelerde, parklarda ve yürüyüş yollarında dinlenme imkanı sunar.

Plajlar: Güneş, sörf ve kum Queensland hayatının vazgeçilmezleridir. Birsbane’den sadece bir saat uzaklıktaki Gold Coast, güneşin getirdiği tüm eğlencelerin merkezidir: sörf cenneti, eğlence parkları, güzel milli parklar, zarif alışveriş ve yemek, heyecanlı gece hayatı – liste uzayıp gider.

Yeni tatları denemeyi sever misiniz? Brisbane, Avustralya’daki en güzel mutfaklardan bazılarına sahiptir; çok çeşitli etnik ve yerel restoran bulunur.

Detaylar:

Dört Haftalık Kurslar: Yoğun İngilizce Programı, Genel İngilizce ve EAP (30 ders), Yarı-Yoğun İngilizce (20 ders)

Mevcut Seçenekler: Eğitim Turları

Konaklama: Öğrenci Yurdu, Aile yanı

En Küçük Yaş: 18

Konum: TAFE Queensland Brisbane – Mount Gravatt kampüsü

En Yaygın Uluslar: Tayvanlı, Tai, Japon, Brezilyalı, Vietnamlı

Fiyat Listesi

Avustralya Brisbane’de bulunan ELS dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda ELS Brisbane Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

ELS dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.