Berkeley

24th Oca 2015 Amerika

ELS/Berkeley; hem ELS’in hem de University of California (UC) Berkeley’in öğrencilerini ağırlayan yurt ve eğitim binası olan Hillside Hall’da yer alır. UC Berkeley uzun süre boyunca ülkenin en iyi üç üniversitesi arasında gösterilmiştir. ELS; San Francisco, San Jose ve Marin County’ye kolay ulaşım imkanı olan mükemmel toplu taşıma ağına sahip San Francisco Körfez Bölgesi’nde ideal bir konumdadır.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

Tilden Park: Gezilecek 800 hektarlık alanıyla Tilden Park, sizi günlerce meşgul edebilir. Anza Gölü’nün kumsallarında rahatlayabilir, kilometrelerce uzunluktaki yollarda yürüyüş yapabilir ve bisiklete binebilirsiniz.

Telegraph Bulvarı: Cadde müzisyenlerinin ve el ürünleri satıcılarının kaldırımları doldurduğu bu hareketli ve renkli açık hava pazarında canlı karşı-kültürü yaşayın.

Fourth Street: Yüksek kalitede yaratıcı ürünler satan mağazalar ve dünya standartlarında restoranlara sahip bir alışveriş bölgesi. Harika bir yemek, elle seçilen dükkanlar, eşsiz sokak festivalleri, yerel müzisyenler ya da sadece rahatlamak için güneşli bir mekan mı arıyorsunuz? Burada bulabilirsiniz.

University of California Botanik Bahçesi: 1890’da kurulan dokuz hektarlık bu botanik bahçesi; dünyanın her yerinden 12.000’in üzerinde bitki çeşidine ev sahipliği yapar. Ayrıca 1930’larda Kuzey ve Orta Amerika çöllerinden toplanmış kaktüsler ve etsi yapraklıları ile Yeni Dünya Çölü’ne de sahiptir.

Detaylar:

Dört Haftalık Kurslar: Akademik amaçlar için İngilizce,  Yarı-Yoğun İngilizce, American Explorer

– Diğer Kurslar: TOELF Hazırlığı

Mevcut Seçenekler: Konuşma Partnerleri

Konaklama: Öğrenci Yurdu (Kampüs dışı), Aile yanı

En Küçük Yaş: 16

Fiyat Listesi

Amerika Berkeley’de bulunan ELS dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda ELS California Berkeley Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

ELS dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.