St. Louis

24th Oca 2015 Amerika

ELS/St. Louis, University of Missouri – St. Louis’in güzel kampüsünde yer alır. St. Louis, 2,5 milyonluk nüfusuyla arkadaş canlısı bir Orta Batı şehridir. Fark edilir oranda düşük yaşam maliyetleri ile St. Louis’in küçük bir kasaba havası vardır ancak büyük bir metropol şehrin sunduğu her şeye de sahiptir. Şehrin birçok ücretsiz olanağından biri olan Saint Louis Hayvanat Bahçesi, ülkenin en iyilerinden biri olarak bilinir.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

Gateway Arch: Paslanmaz çelikten yapılan bu anıt, 192 metre yükseğe uzanan bir mühendislik harikasıdır. Tepesine çıkarak muhteşem manzarayı seyredebilirsiniz.

Forest Park: New York’un devasa Central Parkı’ndan iki yüz hektar daha büyük olan bu park, hayvanat bahçesinden yaz konserlerine, müzelerden golf sahalarına kadar her şeyi içeren 525 hektarlık alana sahiptir. Ayrıca parkın yürüyüş yolları, su kanalları, tenis kortları ve dahası vardır.

Profesyonel ve Üniversite Sporları: Sporting News tarafından ülkenin “En İyi Spor Şehri” seçilen St. Louis, sporseverlerin cennetidir. Burada taraftarlar yıl boyunca koltuklarının ucunda otururlar. St. Louis; St. Louis Blues, 2011 World Series Şampiyonu St. Louis Cardinals ve St. Louis Rams profesyonel spor kulüplerine ev sahipliği yapar.

St. Louis; Washington D.C. dışında diğer tüm şehirlerden daha fazla ücretsiz ziyaretçi mekanına sahiptir.

Detaylar:

Dört Haftalık Kurslar: Akademik amaçlar için İngilizce, Genel İngilizce, Yarı-Yoğun İngilizce, American Explorer

Mevcut Seçenekler: Konuşma Partnerleri, Sınıf Ziyaretleri, Üniversite Dersine Katılım

Konaklama: Öğrenci Yurdu (Kampüs içi), Aile yanı

En Küçük Yaş: 18

Bulunduğu Kurum: Devlet, Kayıt Sayısı: 17000 Eş Zamanlı Kayıt, ELS mezunları için TOEFL muafiyeti

Sıralama: Sıra: 76 – ”En iyi Fiyatlı Özel Üniversiteler” Kiplinger Magazine, 2012

Örnek Anadallar: Biyoteknoloji, Bilgisayar Bilimi, Uluslararası Ticaret, Yöneticilik Bilgi Sisteleri, Makine Mühendisliği, Biyoloji, İşletme, İktisat

Fiyat Listesi

Amerika St. Louis’de bulunan ELS dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda ELS St. Louis Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

ELS dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.