Michigan

24th Oca 2015 Amerika

ELS/Grand Rapids; Grand Valley State University’nin Allendale kampüsünün yanında yer alır. Yakınındaki Grand Rapids, eyaletin ikinci en büyük şehridir. Allendale, Michigan Gölü’nün güzel plajlarına sadece 30 dakika ve Chicago’ya iki saat uzaklıktadır. Grand Rapids bölgesi oldukça güvenli ve konukseverdir.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

Harika Açık Hava Aktiviteleri: Kilometrelerce uzunluktaki bisiklet yolları, parklar ve çok çeşitli açık hava aktiviteleri Michigan’ın Batı Kıyısı boyunca uzanır. Plajları, tekne gezileri, yürüyüş ve bisiklet gezileri ile bölge sıcak mevsimler boyunca eğlenceli açık hava aktiviteleri ile doludur. Daha soğuk aylarda şehir merkezinde buz pateni, şehrin hemen dışında ise kayak ve snowboard yapma imkanı vardır.

Sanat: Grand Rapids; hem sanatkarların hem de sanat hayranlarının gözde yerlerinden olmuştur. Şehir her yıl yarım milyon insanın katıldığı Art Prize yarışmasına ev sahipliği yapar.

Güzel Plajlar: Michigan Gölü kıyısı, dünyanın en güzel ilk 25’i arasındadır. Dünyaca ünlü plajları, Grand Rapids merkezinden sadece 30 dakika ve Allendale’deki ELS Merkezinden sadece 20 dakika uzaklıktadır.

Grand Rapids Men’s Dergisi tarafından “Amerika’nın en havalı şehirlerinden biri” olarak gösterilmiştir. Eğlence ve dinlenme bakımından da ülkenin en iyi 3. sırasında yer almıştır.

Detaylar:

Dört Haftalık Kurslar: Akademik amaçlar için İngilizce,  Yarı-Yoğun İngilizce, American Explorer

Mevcut Seçenekler: Konuşma Partnerleri, Sınıf Ziyaretleri, Üniversite Dersine Katılım

Konaklama: Öğrenci Yurdu (Kampüs içi), Aile yanı

En Küçük Yaş: 16

Bulunduğu Kurum: Devlet, Kayıt Sayısı: 24477 Eş Zamanlı Kayıt, ELS mezunları için TOEFL muafiyeti

Sıralama: ”Orta Batının En iyi Üniversitesi” ismini aldı Princeton Review, 2013

Örnek Anadallar: Sanat ve Tasarım, Ticaret, Bilgisayar Bilimi, Mühendislik, Ağırlama ve Turizm Yönetimi, Uluslararası İlişkiler.

Fiyat Listesi

Amerika Michigan’da bulunan ELS dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda ELS Michigan Grand Rapis Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

ELS dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.