Johnson City

24th Oca 2015 Amerika

ELS/Johnson City; güzel Appalachian Dağları’nın eteklerine kurulmuş konuksever topluluk içindeki saygın devlet üniversitesi East Tennessee State University’nin kampüsünde yer alır. Princeton Review, East Tennessee State’i “Amerika’nın En İyi Fiyatlı Yüksekokulları” arasında göstermiştir.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

Smoky Dağı Ulusal Parkı: ETSU’dan yaklaşık 90 dakika uzaklıktaki ABD Ulusal Parkı ve UNESCO Dünya Mirası Bölgesi; doğal güzelliği, tarihi yerleri, balık avı, yürüyüş ve kampçılığı ile bilinir. Park girişinin yanında; Ripley’in Believe It or Not! Müzesi, Aquarium of the Smokies® ve Dollywood’s Splash Mountain eğlence parkı ve diğer eğlence mekanlarına ev sahipliği yapan Gatlinburg ve Pigeon Forge yerleşimleri bulunur.

Bristol Motor Hız Pisti: ETSU’ya arabayla 30 dakika uzaklıkta, en ünlü NASCAR yarış pistlerinden biri bulunur. Yarışlar ve etkinlikler yıl boyu düzenlenir ancak en büyük iki etkinlik Sprint Cup Series yarışı ve Food City 500’dür.

Buffalo Dağ Parkı: Bu 300 hektarlık doğal kaynak alanı, 1994’te ABD Orman Hizmetleri ile takas yolu ile alınmıştır. Zorlu coğrafi yapı ve yoğun ağaçlıklı bölge, doğal koruma alanıdır ve yürüyüş severler ile piknikçilerin en sevdiği yerlerdendir.

Gerçekten benzersiz! East Tennessee State’in sunduğu programlar arasında ulusal çapta akredite edilen bluegrass, old time ve country müziği programı, ülkenin hikaye anlatma üzerine tek master programı ve Appalachian Çalışmaları programı yer alır.

Detaylar:

Dört Haftalık Kurslar: Akademik amaçlar için İngilizce,  Yarı-Yoğun İngilizce, American Explorer

Mevcut Seçenekler: Konuşma Partnerleri, Sınıf Ziyaretleri

Konaklama: Öğrenci Yurdu (Kampüs içi), Aile yanı

En Küçük Yaş: 16

Bulunduğu Kurum: Devlet, Kayıt Sayısı: 14953 Eş Zamanlı Kayıt, ELS mezunları için TOEFL muafiyeti

Sıralama: Sıra: 87 – ”En iyi Ulusal Üniversiteler” Washington Monthly, 2013

Örnek Anadallar: Hızlandırılmış İşletme; Bilgisayar Bilimi – Uygulamalı Bilgisayar Bilimi; Kinesiyoloji ve Spor Çalışmaları – Egzersiz Fizyolojisi ve Performansı; Kamu Yönetimi – Şehir Yönetimi

Fiyat Listesi

Amerika Johnson City’de bulunan ELS dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda ELS Tennessee Johnson City Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

ELS dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.