Silicon Valley

27th Oca 2015 Amerika

ELS/Silicon Valley, San Francisco’nun bir saat güneyinde, California’nın üçüncü en büyük şehri San José’nin yanında, Silicon Vadisi’nin ortasındaki Cupertino’da yer alır. Silicon Vadisi, ELS Merkezinin hemen karşısındaki Anza College da dahil olmak üzere birçok ELS ortak okuluna ev sahipliği yapar.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

Tech Museum of Innovation: Bu uygulamalı teknoloji ve bilim müzesi, insanların içindeki yaratıcı ruhu ortaya çıkarmak için kurulan kar amacı gütmeyen bir öğrenim kaynağıdır. Programlar arasında; gençler için yıllık takım tasarım yarışması ve uluslararası çapta tanınan Tech Awards yer alır.

California Great America: Burası; Kuzey Carolina’nın en heyecanlı eğlence trenlerinden bazılarına sahiptir; aralarında Vortex, Psycho Mouse ve Demon bulunur. Islanmak mı istiyorsunuz? White Water Şelaleri’nde dalışa katılın.

San José Sanat Müzesi: Çok çeşitli görsellerin (resim, video, fotoğraf ve dahası) eserlerinden oluşan koleksiyon 20. ve 21. yy’a odaklanmıştır. Geçici sergiler sıklıkla yerel Kuzey California sanatçılarına yer verir.

Günlük ve Hafta Sonu Gezileri: San Francisco’nun tüm kültür, yemek, turistik yer ve heyecanı sadece bir saat uzaklıktadır.

Günümüzde Silicon Vadisi, ileri teknoloji yenilikleri ile eş anlamlı hale gelmiştir. Bölge dünyanın birçok dev teknoloji şirketinin doğum yeri olmasıyla ünlüdür. Bunlar arasında Apple, Google, Facebook ve Microsoft yer alır.

Detaylar:

Dört Haftalık Kurslar: Akademik amaçlar için İngilizce, Genel İngilizce, Yarı-Yoğun İngilizce, American Explorer

– Diğer Kurslar: Yönetici Programları

Mevcut Seçenekler: Konuşma Partnerleri

Konaklama: Öğrenci Yurdu (Kampüs dışı), Aile yanı

En Küçük Yaş: 14

Bulunduğu Kurum: Eş Zamanlı Kayıt, ELS mezunları için TOEFL muafiyeti

Fiyat Listesi

Amerika Silicon Valley’de bulunan ELS dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda ELS Silicon Valley Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

ELS dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.