Denver

24th Oca 2015 Amerika

ELS/Denver, Denver’in metropol banliyösü Westminster’da Front Range Community College (FRCC) kampüsünde yer alır. Denver, görkemli Rocky Dağları’nın eteklerine kurulmuş hareketli bir şehirdir. Dünyanın en iyi kayak imkanları hemen yanınızdadır.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

16th Street Mall – Yaya Alışveriş Merkezi: Ağaçlar ve çiçeklerle çevrili bu I.M. Pei tasarımlı yürüyüş yolu; Denver’in en iyi mağazaları, açık hava kafeleri ve kalabalığı ile yayaların keyif duyduğu bir yerdir.

Confluence Park: Günümüzde bu nehir parkı, Denver’in 1.370 kilometre uzunluğundaki bisiklet yolu ağının merkezidir ve eğlence ile çevrilidir. Platte Nehri Troley’inden Downtown Aquarium’a gidin; Riverfront, Lodo, LoHi ve Highlands mahallelerinde yemek yiyin ya da Elitch Gardens Eğlence ve Su Parkı’nda Mind Eraser’ın heyecanını yaşayın.

Red Rocks Parkı ve Amfitiyatrosu: Bu park Rocky Dağları’nın muhteşem manzarasına, Traiding Post Yolu dahil kilometrelerce uzunluktaki tenha yürüyüş yollarına ve göz kamaştıran kızıl kahverengi kum kayalıklarına sahiptir. Bir akşam konseri için; harika akustiği ve harika görsellere sahip amfitiyatroya gidin.

Colorado Kayak Merkezi: Büyüleyici Rocky Dağları’na yağan yoğun kar ve çok çeşitli coğrafi yapı; Colorado’nun kayak merkezlerini kayakçılar ve snowboardcular için cennete dönüştürür.

Denver ülkenin en yüksek eğitimli şehridir. Ülkenin en yüksek üniversite mezunu oranı bu şehirdedir. Ayrıca ABD’nin en sağlıklı şehri seçilmiştir.

Detaylar:

Dört Haftalık Kurslar: Akademik amaçlar için İngilizce,  Yarı-Yoğun İngilizce, American Explorer, Genel İngilizce

– Diğer Kurslar: Yönetici Programları

Mevcut Seçenekler: Konuşma Partnerleri, Sınıf Ziyaretleri, Üniversite Dersine Katılım

Konaklama: Öğrenci Yurdu (Kampüs Dışı), Aile yanı

En Küçük Yaş: 15

Bulunduğu Kurum: Devlet, Kayıt Sayısı: 30000 Eş Zamanlı Kayıt, ELS mezunları için TOEFL muafiyeti

Örnek Anadallar: Muhasebe, Ticaret, İşletme ve Yönetim, Bilgisayar, Bilişim Sistemleri, İngilizce, Grafik Tasarım, Bilgi Teknolojisi, Matematik, Multimedya, Fen

Fiyat Listesi

Amerika Denver’da bulunan ELS dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda ELS Colorado Denver Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

ELS dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.