Riverdale

27th Oca 2015 Amerika

ELS/Riverdale; New York’un prestijli Riverdale bölgesinde bulunan College of Mount Saint Vincent’in (CMSV) güzel kampüsünde yer alır. CMSV; eğitim için ideal bir ortam sunan güvenli bir yerleşim bölgesinde yer alır ve Manhattan’a ekspres otobüs ya da metroyla sadece 40 dakika uzaklıktadır.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

Bronx Hayvanat Bahçesi: Dünyanın en büyük şehir için hayvanat bahçesine gelin. 4.000’den fazla canlı (600 tür), kendi doğal ortamlarının büyük ve gerçekçi bir canlandırmasında yaşar. Temalı sergiler arasında özgür dolaşan aslanlarla Wild Asia; kapalı alan tropik yağmur ormanı olan Jungle World; gececi canlıların gece hayatını sergileyen World of Darkness; nesli tükenmekte olan kar leoparı ve kırmızı pandalarla Himalayan Highlands ve 2,6 heltarlık Afrika yağmur ormanı canlandırması olan Congo Gorilla Forest yer alır.

Yankee Stadyumu: Spor hayranlarının burada maç izlemesi şarttır. “Bronx Bombers”ın onurlandırıldığı kutsal Monument Park’a da sahiptir.

New York Botanik Bahçesi: Bu devasa bahçeler, dünyanın her yerinden, aralarında nesli tükenen bitkilerin de olduğu 18.000 türü sergiler

Riverdale; New York şehrinin en yüksek manzaralarından birine sahiptir. Empire State Binası, George Washington Köprüsü, Hudson Nehri ve New Jersey Kayalıkları bu manzaranın içindedir.

Detaylar:

Dört Haftalık Kurslar: Akademik amaçlar için İngilizce, Genel İngilizce, Yarı-Yoğun İngilizce, American Explorer

Mevcut Seçenekler: Konuşma Partnerleri, Sınıf Ziyaretleri, Üniversite Dersine Katılım

Konaklama: Öğrenci Yurdu (Kampüs içi), Aile yanı

En Küçük Yaş: 14

Bulunduğu Kurum: Özel, Kayıt Sayısı: 1800 Eş Zamanlı Kayıt, ELS mezunları için TOEFL muafiyeti

Sıralama: Sıra: 25 – ”En iyi Bölge Üniversiteleri – Kuzey” U.S News and World Report, 2012

Örnek Anadallar: İşletme, İletişim, Matematik, Hemşirelik, Psikoloji, Şehir Eğitimi

Fiyat Listesi

Amerika Riverdale’da bulunan ELS dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda ELS Riverdale Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

ELS dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.