Tampa

27th Oca 2015 Amerika

ELS/Tampa, University of Tampa’da yer alır. Güzel kampüsü Hillsborough Nehri kıyısında bulunur ve okulun boyutuna göre ülkenin en iyi spor tesislerinden bazılarına sahiptir. Tampa, Forbes tarafından ABD’nin en iyi beşinci açık hava şehri seçilmiştir ve bir New York University yayını tarafından “yirmi – güzel şey” arasında gösterilmiştir.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

Florida Aquarium: Burası, vatozlar, mürenler, deniz kaplumbağaları, köpekbalıkları, Afrika penguenleri ve kutup ayılarının da dahil olduğu 20.000 canlı ve bitki türüne ev sahipliği yapar.

Busch Gardens: Eğlence parkı, hayvanat bahçesi ve botanik bahçesi; üçü bir arada! Afrika temalı parkın büyük eğlence trenleri arasında Mısır temalı dönen tren “Montu” ve saatte 110 kilometre hızla giden 33 metrelik dikey düşüş yapan “Kumba” yer alır. Ayrıca orangutan ve kaplan sergilerinin yanında doğal ortamlarında yaşayan aslanlar, mirketler, gergedanlar ve zürafalar vardır. Safari turu ziyaretçileri üstü açık arabadan hayvanlara daha yakından bakma ve temasa geçme fırsatı sunar.

Plajlar: Tampa Körfezi, Florida’nın en büyük açık deniz halicidir ve yaklaşık 1.036 kilometrekarelik alanı kaplar. Florida’nın Körfez Kıyısı’nda bulunur ve eyaletin ödüllü plajlarından bazılarına ev sahipliği yapar; çoğu Tampa’dan arabayla bir saat uzaklıktadır.

Tampa’nın diğer büyük şehirlere ve kasabalara yakınlığı, ulaşımını kolaylaştırır; günlük ve hafta sonu gezleri için iyi bir başlangıç noktası yapar. Clearwater ve St. Petersburg 37 kilometre batıda, Sarasota 98 kilometre güneybatıda ve Orlando 130 kilometre doğuda yer alır.

Detaylar:

Dört Haftalık Kurslar: Akademik amaçlar için İngilizce

– Diğer Kurslar: Yönetici Programları

Mevcut Seçenekler: Konuşma Partnerleri, Sınıf Ziyaretleri

Konaklama: Öğrenci Yurdu (Kampüs dışı), Aile yanı

En Küçük Yaş: 17

Bulunduğu Kurum: Özel, Kayıt Sayısı: 6700 Eş Zamanlı Kayıt, ELS mezunları için TOEFL muafiyeti

Sıralama: ”Amerika’nın En iyi Yüksek Okulları” arasındadır Forbes Magazine, 2013

Örnek Anadallar: Reklamcılık ve Halkla İlişkiler, İletişim, Yöneticilik, Pazarlama, Hemşirelik, Ticaret, Finans

Fiyat Listesi

Amerika Tampa’da bulunan ELS dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda ELS Tampa Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

ELS dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.