Boston – Downtown

24th Oca 2015 Amerika

ELS/Boston – Downtown; Beacon Hill ve Downtown Yolunun kesiştiği Tretmont Caddesi’nde yer alır. Boston Common, Hükümet Merkezi, Tiyatro Bölgesi ve Çin Mahallesi, ELS Merkezine yürüyüş mesafesindedir. Ayrıca üniversiteler, restoranlar, müzeler ve mağazalar ile dolu Boston’un zengin bölgesi Back Bay’e de oldukça yakındır.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

Freedom Trail: Yaklaşık 5 kilometrelik yürüyüş yolu; aralarında Bunker Hill Anıtı, Boston Massacre bölgesi ve Paul Revere Evi’nin de olduğu, şehrin en tarihi 16 bölgesini birleştirir.

Fenway Park: Beyzbol hayranları Boston Red Sox’un sahasında bir maç izlemeyi kaçırmaz. Bu stadyum 1912’den bu yana efsanevi “home run”lara, cesurca alınan sayılara ve ünlü “Yeşil Canavar” arka duvarına ev sahipliği yapmıştır.

Güzel Sanatlar Müzesi: Dünyanın en ünlü sanat koleksiyonlarından birine sahip müzedir. Bunun yanında büyüleyici American Wing ve Asya sanatı da sergilenmektedir. Fransız akımını beğenenler, Monet, Renoir ve Manet’in eserlerinden keyif alacaktır.

Faneuil Hall: 1742’de inşa edilen Faneuil Hall, Massachusetts siyasetinde uzun ve önemli bir geçmişe sahiptir. Hemen yanında Faneuil Hall Pazar Bölgesi, yakın civarda ise Cuma ve Cumartesileri açık olan Haymarket pazarı bulunur.

Boston’da öğrenci olmak harika! Geniş Boston bölgesinde 250.000’i aşkın kayıtlı öğrencisi ile 150’den fazla üniversite ve yüksekokul vardır.

Detaylar:

Dört Haftalık Kurslar: Akademik amaçlar için İngilizce,  Yarı-Yoğun İngilizce, Genel İngilizce, American Explorer

– Diğer Kurslar: TOELF Hazırlığı, Yönetici Programları

Konaklama: Öğrenci Yurdu (Kampüs dışı), Aile yanı

En Küçük Yaş: 16

Fiyat Listesi

Amerika Boston – Downtown’da bulunan ELS dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda ELS Boston – Downtown Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

ELS dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.