Philadelphia

24th Oca 2015 Amerika

ELS/Philadelphia; Philadelphia şehir merkezinin yakınında, Saint Joseph’s University’nin güzel kampüsünde yer alır. Philadelphia, Pennsylvania eyaletinin en büyük şehri, ABD’nin Doğu Yakası’nın ikinci en büyük şehri ve ABD’nin en kalabalık beşinci şehridir. Philadelphia’da diğer tüm Amerika şehirlerinden daha fazla toplum sanatı vardır.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

Şehir Merkezi: Liberty Bell, Independence Hall, Betsy Ross Evi, Ben Franklin’in çalışma yeri, Başkan’ın Evi ve tarihi açıdan önemli diğer yerleri burada bulabilirsiniz. Burası bölgenin en hareketli yerlerinden biridir.

Philadelphia Sanat Müzesi: 19. yy sonları ve 20. yy başlarına ait, Van Gogh, Monet, Pissarro, Picasso ve Rodin gibi sanatçıların eserlerini içeren bir koleksiyona sahiptir. Sürrealist sanat da Dali, de Chirico, Ernst ve Magritte’nin eserleri ile güzel tanıtılmaktadır. Temalı odalar uluslararası el sanatlarını sergiler.

FranklinBilim Müzesi: Bu müzede dokuz metrelik büyük bir Benjamin Franklin heykeli bulunur. Bu benzersiz müze, dünyanın en büyük yapay kalbine ve en büyük tilt makinesine ev sahipliği yapar. Omniverse, 50’den fazla yüksek teknolojili hoparlörü olan 24 metrelik yuvarlak ekrana sahiptir.

Acıktınız mı? Philly cheesesteak’i denemekten çekinmeyin. Dünyaca ünlü yerel lezzet, ince kesilmiş et parçaları, kızarmış soğan ve erimiş peynir ile uzun bir dürüm şeklindedir. Cheesesteak’ler şehrin her yerindeki restoranlar, kafeler ve yemek arabalarında oldukça yaygındır.

Detaylar:

Dört Haftalık Kurslar: Akademik amaçlar için İngilizce, Genel İngilizce, Yarı-Yoğun İngilizce, American Explorer

– Diğer Kurslar: TOEFL Hazırlığı, Yönetici Programları

Mevcut Seçenekler: Konuşma Partnerleri, Sınıf Ziyaretleri

Konaklama: Öğrenci Yurdu (Kampüs içi), Aile yanı

En Küçük Yaş: 17

Bulunduğu Kurum: Özel, Kayıt Sayısı: 8860, ELS mezunları için TOEFL muafiyeti

Sıralama: Sıra: 11 – ”Kuzeyi En iyi Bölge Üniversiteleri” U.S. News and World Report, 2014

Örnek Anadallar: Biyoloji, İşletme, Bilgisayar Bilimi, Finans, Gıda Pazarlama, Ticaret Zekası, Bilgisayar Bilimi, Finansal Hizmetler

Fiyat Listesi

Amerika Philadelphia’da bulunan ELS dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda ELS Philadelphia Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

ELS dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.