St. Paul

24th Oca 2015 Amerika

ELS/St. Paul, University of St. Thomas – Minnesota kampüsünde yer alır. St. Paul/Minneapolis şehir merkezine yakın bir banliyödedir. Bu ikiz şehirler güvenli ve temiz olmalarının yanında, samimi bir Orta Batı atmosferinde düşük yaşam maliyetleri ile de tanınmaktadır.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

Minneapolis Sanat, Kültür ve Tiyatro: Minneapolis; yerel, tarihi ve modern sanata yönelik birçok müzeye sahiptir; 5.000 yıl geriye kadar giden, eski çağ Mısır eserlerinden Avrupa şaheserlerine kadar yaklaşık 80.000 eser sergilenmektedir. Minneapolis ve St. Paul; nüfusa oranla New York’tan sonra ikinci gelen 20’den fazla canlı tiyatro salonuna sahiptir.

Şehirdeki Nehirler ve Göller: Minneapolis ve St. Paul, Mississippi Nehri ile ayrılmıştır ve birlikte büyük bir göller, şelaleler ve parklar zincirine sahiptirler. Yüzlerce kilometrelik bisiklet ve yürüyüş yolları, bahçeler, doğa ve plajlar bulunur. Yaz ayları boyunca göllerde festivaller, canlı müzik ve sinema gösterimleri yer alır.

İkiz Şehirler Bölgesi; Portfolio.com/bizjournals çalışmasına göre genç insanların kendi hayatlarını kurmaları konusunda ABD’nin nispeten daha iyi bir bölgesi olarak gösterilmiştir.

Detaylar:

Dört Haftalık Kurslar: Akademik amaçlar için İngilizce, Genel İngilizce, Yarı-Yoğun İngilizce, American Explorer

– Diğer Kurslar: Yönetici Programları

Mevcut Seçenekler: Konuşma Partnerleri, Sınıf Ziyaretleri, Üniversite Dersine Katılım

Konaklama: Öğrenci Yurdu (Kampüs içi), Aile yanı

En Küçük Yaş: 16

Bulunduğu Kurum: Özel, Kayıt Sayısı: 10221 Eş Zamanlı Kayıt, ELS mezunları için TOEFL muafiyeti

Sıralama: Sıra: 112 – ”En iyi Ulusal Üniversiteler” U.S News and World Report, 2014

Örnek Anadallar: Biyoloji, İşletme, İletişim, Bilgisayar/Bilişim Bilimi, Elektrik/Elektronik Mühendisliği, Liderlik Eğitimi, Organizasyonel Gelişim, Eğitimde Liderlik ve Yönetim, Yazılım Sistemleri, Sistem Mühendisliği

Fiyat Listesi

Amerika St. Paul’da bulunan ELS dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda ELS St. Paul Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

ELS dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.