Bristol

24th Oca 2015 Amerika

ELS/Bristol; Rhode Adası’nın tarihi liman kenti Bristol’de bulunan Roger Williams University’nin (RWU) deniz kıyısındaki muhteşem kampüsünde yer almaktadır. Toplu taşıma ile kampüs, Providence ve Newport’tan 30 dakika, Boston’dan ise bir saat uzaklıktadır.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

Harika Açık Hava Aktiviteleri: Su üzerinde ya da kenarında olmaktan keyif mi alıyorsunuz? Bristol, Atlantik Okyanusu’na sadece 45 dakika mesafededir ve limanı Rhode Adası’nın en aktif tekne topluluklarından birine ev sahipliği yapar. Kano ve rüzgar sörfü popüler sporlardandır. 23 kilometrelik East Bay bisiklet yolu; bisikletçiler, yürüyüş yapanlar ve tekerlekli patencilerin en gözde mekanıdır.

Günlük/Hafta Sonu Gezileri: İster şehir manzaraları ya da plajda yürüyüşten, isterseniz tarihi kıyı kasabalarını gezmekten hoşlanın; yakın çevrede bulunan Boston, Newport, Rhode Adası ve Cape Cod herkese göre bir şey sunar. Eğer deniz ürünlerini seviyorsanız; buradan daha iyisini bulamazsınız.

Walley Plajı: Bu yarım hektarlık park, Bristol Limanı manzaralıdır ve rahatlamak, tekneleri izlemek ve güneşlenmek için harika bir yerdir. Küçük bir yüzme alanı, piknik masası ve plajları vardır.

Ülkenin en eskisi olan Flying Horse Atlıkarıncası, Bristol’den yalnızca bir saat mesafedeki Watch Hill tatil kasabasında yer alır.

Detaylar:

Dört Haftalık Kurslar: Akademik amaçlar için İngilizce,  Yarı-Yoğun İngilizce, American Explorer

Mevcut Seçenekler: Konuşma Partnerleri, Sınıf Ziyaretleri, Üniversite Derslerine katılım

Konaklama: Öğrenci Yurdu (Kampüs dışı), Aile yanı

En Küçük Yaş: 14

Bulunduğu Kurum: Özel, Kayıt Sayısı: 4616 Eş Zamanlı Kayıt, ELS mezunları için TOEFL muafiyeti

Sıralama: Sıra 37 – ”Kuzey’in En iyi Bölge Üniversiteleri” U.S. News and World Report, 2014

Örnek Anadallar: Mimarlık, İşletme ve Yönetim, Mühendislik, Adli Tıp İletişim Ağı ve Güvenlik, Grafik Tasarım

Fiyat Listesi

Amerika Bristol’da bulunan ELS dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda ELS Rhode Island Bristol Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

ELS dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.