Santa Monica

27th Oca 2015 Amerika

ELS/Santa Monica; metropol Los Angeles’in tüm eğlencelerine yakın konumdaki Santa Monica şehir merkezinde yer alır. Kültürel açıdan zengin ve sanatçı bir topluluk olan Santa Monica, yıl boyu yumuşak ve ılıman iklim yaşayan sakin atmosfere sahip küçük bir şehirdir.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

Santa Monica Rıhtımı: 1909 yılında inşa edilen bu ahşap iskele; restoranlara, mağazalara, 1922 kapalı alan atlıkarıncasına, ileri teknoloji oyun salonuna, bir eğlence trenine ve körfezin ve dağların muhteşem manzaralarını seyredebileceğiniz dönme dolaba sahiptir.

Santa Monica Bisiklet Yolu: 42 kilometrelik bisiklet yolu Santa Monica’dan Venice Plajı ve Marina Del Rey’e kadar uzanır.

Third Street Promenade: Sadece yayaların girdiği bu üç şehir bloğu; mağazalar, eğlence, yemek, ticaret ve yerleşim alanlarına sahiptir ve plaja birkaç blok uzaktadır.

Santa Monica Eyalet Plajı: Bu muazzam plaj 4,8 kilometre uzunluğundadır ve Santa Monica Körfezi boyunca yaklaşık 100 hektarlık kum alanı kaplar. Yıl boyunca hafifçe kırılan dalgaların, kıvrımlı bisiklet ve yürüyüş yollarının ve Santa Monica’nın dağlarının muhteşem manzarasının tadını çıkarın.

Santa Monica yılda ortalama 310 güneşli günün keyfini yaşar!

Detaylar:

Dört Haftalık Kurslar: Akademik amaçlar için İngilizce,  Yarı-Yoğun İngilizce

– Diğer Kurslar: Yönetici Programları

Konaklama: Öğrenci Yurdu (Kampüs dışı), Aile yanı

En Küçük Yaş: 16

Fiyat Listesi

Amerika Santa Monica’da bulunan ELS dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda ELS Santa Monica Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

ELS dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.