Garden City

24th Oca 2015 Amerika

ELS/Garden City; Long Island’daki güvenli ve umut vadeden Garden City’deki Adelphi University kampüsünde yer alır. Ferah banliyö kampüsü eğitim ve dinlenme için huzurlu bir ortam sunar. Garden City; ziyaretçiler için Amerika’nın en gözde şehirlerinden biri olan New York’un kültür, eğlence ve heyecanına trenle kolay ulaşım imkanına sahiptir.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

Long Island Plajları: Beyaz kumsalları, göz alıcı dalgaları, kilometrelerce yürüyüş yolları, plaj yolları, restoranlar, piknik alanları, güzel gün doğuşu ve batımı ile dünyaca tanınmıştır. Buradaki plajlar balık tutma, kano, sörf ve tüplü dalış için gözde yerlerdendir.

New York Şehri: Bir saatten kısa mesafedeki New York Şehri; dünyanın en tanınan simgelerine ve mekanlarına ev sahipliği yapar. Times Meydanı ve Central Park’tan, Empire State Binası’na ve Metropolitan Sanat Müzesi’ne kadar bu küçük Manhattan adası; dünyanın başka hiçbir yerinde olmadığı kadar çok sayıda ünlü ikonu bir araya getirmiştir. Şehrin diğer dört bölgesini de gezmekten keyif alacaksınız – Bronx, Brooklyn, Queens ve Staten Adası – her biri kendine has güzelliğe sahiptir.

1927’de Charles Lindbergh, Doğu Garden City’deki Roosvelt Field’dan ünlü tek kişilik transatlantik uçağını kaldırdı. Günümüzde Roosevelt Field, dünyanın en büyük alışveriş merkezlerinden biri.

Detaylar:

Dört Haftalık Kurslar: Akademik amaçlar için İngilizce,  Yarı-Yoğun İngilizce, American Explorer

Mevcut Seçenekler: Konuşma Partnerleri, Sınıf Ziyaretleri, Üniversite Derslerine Katılım

Konaklama: Öğrenci Yurdu (Kampüs içi), Aile yanı

En Küçük Yaş: 14

Bulunduğu Kurum: Özel, Kayıt Sayısı: 7859 Eş Zamanlı Kayıt, ELS mezunları için TOEFL muafiyeti

Sıralama: Sıra: 152 ”En iyi Ulusal Üniversiteler” U.S. News and World Report, 2014

Örnek Anadallar: Ticaret, Bilgisayar Bilimi, Finans, Hemşirelik, Fizik, İşletme, Eğitim Teknolojisi, Yabancı Dil Konuşanlar İçin İngilizce Öğretimi (TESOL)

Fiyat Listesi

Amerika Garden City’de bulunan ELS dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda ELS New York Garden City Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

ELS dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.