Washington D.C.

28th Oca 2015 Amerika

ELS/Washington DC, bölgenin en çekici ve güvenli yerleşim yerlerinden birinde yer almaktadır. Toplu taşıma otobüsleri ve metro sistemi sayesinde kolayca ulaşabileceğiniz birçok ulusal müzeye ve anıta yakın olacaksınız. Şehrin gezilebilecek birçok mekanı ücretsizdir.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

National Mall: U.S. Capitol Binasından Lincoln Anıtı’na uzanan National Mall, bölgenin en iyi ziyaretçi mekanlarını birbirine bağlayan ağaçlar ve müzelerle çevrili bir alandır.

The Smithsonian Institution: Dünyanın en büyük müze ve araştırma kompleksi, 19 müzeye ve galeriye ev sahipliği yapar. Bunlar arasında hava ve Uzay Müzesi, Amerikan Sanatı Müzesi, Amerikan Tarihi Müzesi, Ulusal Hayvanat Bahçesi ve Doğal Tarih Müzesi yer alır.

Yerel Mekanlar: Bölgenin yerel tarihi mekanlarını gezmeyi kaçırmayın: Washington Anıtı, Lincoln ve Jefferson Anıtları, Beyaz Saray, Capitol Binası, Vietnam Gazileri Anıtı ve Dr. Martin Luther King, Jr. Anıtı.

Okumayı seviyor musunuz? Ülkenin en büyük kütüphanesi Library of Congress, toplamda 850 kilometre uzunluğunda raflara sahiptir. Sadece Okuma Odasında 45.000 referans kitabı bulunur.

Detaylar:

Dört Haftalık Kurslar: Akademik amaçlar için İngilizce, Genel İngilizce

– Diğer Kurslar: İş İngilizcesi, Yönetici Programları

Konaklama: Öğrenci Yurdu (Kampüs dışı), Aile yanı

En Küçük Yaş: 16

Fiyat Listesi

Amerika Washington’da bulunan ELS dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda ELS Washington D.C. Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

ELS dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.