Chennai

24th Oca 2015

ELS/Chennai’de, SRM University’nin Kattankulathur Kampüsünde yer alır.

SRM University; 2013’te India Today tarafından en iyi özel üniversite seçilmiştir. SRM ayrıca Mühendislikte ve Tıpta ulusal çapta 8. sırada yer almıştır. İnsan Kaynakları Gelişim Bakanlığı (MHRD), Yüksek Eğitim Departmanı, Hindistan Hükümeti SRM University’yi en üst kategori A’da göstermiştir.

SRM University (SRM); tamamı günümüz iş piyasısında son derece talep gören, çok çeşitli lisans, yüksek lisans ve doktora programları sunar. Sunduğu çeşitli akademik programların ve yüksek seviyede akreditasyonlarının yanında SRM University; uluslararası öğrenciler için sunduğu konuksever tesisleri ile öğrenci hizmetlerine odaklıdır ve geleceği son derece parlaktır. ELS öğrencileri SRM’in kütüphane, eğlence tesisleri, bilgisayar laboratuvarları ve diğer tesislerine tam erişimi vardır.

ELS öğrencileri için SRM Green Pearl International Hostel’de kampüs içi öğrenci yurdu konaklama imkanı sunulur.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

Marina Plajı: Chennai’nin en meşhur turistik yeri olan Marina Plajı; Bengal Körfezi’nde 12 kilometre boyunca uzanır ve dünyanın ikinci en uzun plajıdır!

Mahabalipurum: Yedince ve sekizinci yüzyılın Pallava hanedanlığından kalma, oymalı taş tapınaklar pşan Stone Tapınaklarını gezin.

Eğlence Parkları: Chennai civarında; aralarında VGP Universal Kingdom, Queens Land, GVP Golden Beach Resort’un da yer aldıı eğlence parkları bulunur. Bu parklarda eğlence trenleri, su parkları ve eğlenceler yer alır.

Detaylar:

– Kurslar: Akademik Amaçlar için İngilizce

– Mevcut Seçenekler: Konuşma Partnerleri, Sınıf Ziyaretleri ve Üniversite Dersine Katılım

– Konaklama: Kampüs içi ve dışı Konaklama Seçenekleri mevcuttur

– Bulunduğu Kurum: SRM University

– Örnek Anadallar: Mühendislik Yönetimi, TIp ve Sağlık Bilimleri, Fen ve Beşeri Bilimler, Biyoinformatik, Genetik Mühendisliği, Uzaktan Algılama, GIS, Bilgisayar Adli Tıp

– Kayıt Sayısı: 36000

Fiyat Listesi

Hindistan Chennai’de bulunan ELS dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda ELS Chennai Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

ELS dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.