Kuala Lumpur

24th Oca 2015

Malezya, öğrencilere güvenli bir ortamda, yüksek yaşam kalitelerinde, İngilizce eğitimi ve yüksek öğrenim için konforlu ve son derece uygun maliyetli seçenekler sunuyor.

Universiti Putra Malaysia (UPM); başkent Kuala Lumpur’a yakın konumda, Malezya Yarımadası’nın merkezinde bulunan lider bir araştırma üniversitesidir. UPM lisans ve yüksek lisans programları sunar ve tıp, tarım, ticaret, bilim ve bahçe bilimine odaklanmıştır. UPM, Malezya’nın sıralama sistemindeki en üst basamak olan altı yıldızlı üniversite olarak gösterilmektedir.

ELS Merkezindeki öğrenciler kampüs tesislerine erişebilir ve diğer ülkelerdeki ELS öğrencilerinin kullandığı ELS müfredatının ve ders kitaplarının aynısını kullanırlar.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

Petronas İkiz Kuleleri: 452 metreye kadar yükselen 88 katlı bu ikiz binalar Kuala Lumpur’un baş tacıdır. Fikir aşamasından tamamlanmasına kadar geçen yolculuğu anlatan interaktif gösterimi izleyin. İki kuleyi birleştiren, dünyanın en yüksek iki katlı köprüsü Skybirdge’e çıkan asansör ile 170 metre tırmanın. Daha yükseğe, 86. kata çıkın ve Kuala Lumpur’un nefes kesen manzarasını izleyin.

Bukit Bintang: Kuala Lumpur’un en modern alışveriş ve eğlence bölgesi, tarihi çekiciliği çağdaş zarafet ile birleştirir. Merkezi konumu sayesinde Kuala Lumpur’un her yerinden toplu taşıma ile Bukit Bintang’a ulaşmak mümkündür.

Aquaria KLCC: Dünyanın en büyük akvaryumu olduğu söylenen Aquaria KLCC; kaplan köpekbalıkları, deniz yılanları, vatozlar, parlak mercan balığı, denizatları, dev arapaimalar, dev hani balıkları ve zarganalar da dahil 5.000’den fazla tatlısu ve deniz canlısına ev sahipliği yapar. Kuala Lumpur Kongre Merkezi içinde yer alır.

Kuala Lumpur, yılda 8,9 milyon turist ile dünyanın en çok ziyaret edilen altıncı şehridir!

Detaylar:

 Kurslar: Sertifikalı Yoğun İngilizce Programı, IELTS Sınavı Hazırlık Programı, TOEFL Sınavı Hazırlık Programı

Mevcut Seçenekler: Üniversite Sınıf Ziyaretleri, Derse Katılım, Kredi Veren Üniversite Programları, Yaz/Kış Üniversite Programları

Konaklama: Kampüs içi ve dışında Öğrenci Yurdu

Fiyat Listesi

Malezya Kuala Lumpur’da bulunan ELS dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda ELS Kuala Lumpur Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

ELS dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.