Hollywood

28th Oca 2015 Amerika

ELS/Hollywood; endüstri lideri Los Angeles Film School ortaklığı ile kuruldu. Merkez, Los Angeles’ın parçası olan ve Hollywood’da yer alır. Kampüs; stüdyolara, prodüksiyon atölyelerine ve lider eğlence sektörü şirketlerine erişim için merkezi konumdadır.

Tüm sınıfları, ofisleri ve Dil Teknoloji Merkezini içeren ELS tesisleri; LA Film School kampüsünde yer alacak ve ELS öğrencilerinin Brain Lobby, Yemek Salonu ve Öğrenci Kaynak Merkezi gibi okulun tüm tesislerine tam erişimi olacak.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

TCL Çin Tiyatrosu ve Hollywood Ünlüler Kaldırımı: Bu simgeleşmiş Hollywood tiyatrosu; Hollywood’un Altın Çağına götüren bir zaman yolculuğudur. Hemen dıarıda ise sinema yıldızlarının el ve ayak izlerini bıraktığı ünlü kaldırım bulunur.

Griffith Park: ABD’nin en büyük şehir parkı; gökevi ve halk teleskobu bulunan Griffith Gözlemevi’ne ev sahipliği yapar. Ayrıca güzel görünümüyle ünlü Hollywood Yazısı da parkın içindedir.

Universal Studios Hollywood: Los Angeles bölgesinin en ünlü aktivitelerinden biri; eğlence trenlerine ve en bilinen filmlerin ve şovların sahneleri ve karakterlerini konu alan eğlence parkurlarına sahiptir.

Detaylar:

Dört Haftalık Kurslar: Akademik amaçlar için İngilizce,  Yarı-Yoğun İngilizce, American Explorer

– Mevcut Seçenekler: Konuşma Partnerleri, Sınıf Ziyaretleri

Konaklama: Öğrenci Yurdu (Kampüs Dışı), Aile yanı

En Küçük Yaş: 16

Bulunduğu Kurum: Özel, Kayıt Sayısı: 2500, ELS mezunları için TOEFL muafiyeti

Örnek Anadallar: Sinema, Müzik Prodüksiyonu, Kayıt Sanatı, Animasyon ve Görsel Efektler, Eğlence Piyasası, Oyun Prodüksiyonu ve Tasarımı

Fiyat Listesi

Amerika Hollywood’da bulunan ELS dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda ELS Hollywood Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

ELS dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.