Houston – Clear Lake

28th Oca 2015 Amerika

ELS/Houston – Clear Lake; Houston dışındaki güzel ve güvenli Bay Bölgesi’nde, University of Houston – Clear Lake kampüsünde yer alır. NASA: Johnson Uzay Merkezi’ne sadece 10 dakika; Houston merkezinin heyecanına ve Galveston Adası’nın plajlarına 30 dakika uzaklıktayız.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

NASA: Johnson Uzay Merkezi: Burada benzersiz sergiler, özel sunumlar ve uygulamalı aktiviteler, NASA’nın insanlı uzay uçuş programının hikayesini anlatır. Göreve hazırlanan astronotları izleyin, gerçek bir ay parçasına dokunun, mekik simülasyonuna binin ve NASA’nın sahne arkası yolculuğuna çıkın.

Kemah Boardwalk: Houston merkezinden 15 kilometre uzaklıktaki Kemah Boardwalk, deniz kıyısında harika restoranlara, eğlence mekanlarına ve birçok mağazaya ev sahipliği yapar. Ayrıca burada her yıl festivaller düzenlenir. Deniz kıyısı gösterileri her gün düzenlenir.

Moody Gardens: Üç piramidi vardır: Aquarium, dünyanın en büyüklerinden biridir; Rainforest Piramidi, tropik hayvanları ve bitkileri sergiler; Discovery Piramidi’nde ise bilime yönelik sergiler vardır. Ayrıca benzersiz hareketli koltukları ve 3-D IMAX sineması ile RideFilm Theater vardır.

Film tutkunları için; Clear Gölü’nde her yıl düzenlenen Gulf Coast Film Festivali, yerel, bölgesel ve uluslararası sanatçıların bağımsız filmlerini gösterir.

Detaylar:

Dört Haftalık Kurslar: Akademik amaçlar için İngilizce,  Yarı-Yoğun İngilizce, American Explorer, Genel İngilizce

– Diğer Kurslar: Yönetici Programları

Konaklama: Öğrenci Yurdu (Kampüs Dışı), Aile yanı

– Mevcut Seçenekler: Konuşma Partnerleri, Üniversite Dersine Katılım, Sınıf Ziyaretleri

En Küçük Yaş: 14

Bulunduğu Kurum: Devlet, Kayıt Sayısı: 8164, Eş Zamanlı Kayıt, ELS mezunları için TOEFL muafiyeti

Sıralama: ” En iyi 500 Üniversite” arasında Academic Ranking of World Universities, 2013

Örnek Anadallar: İşletme, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi, Dijital Medya Eğitimi

Fiyat Listesi

Amerika Houston Clear Lake’de bulunan ELS dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda ELS Houston – Clear Lake Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

ELS dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.