Houston

28th Oca 2015 Amerika

ELS/Houston, University of St. Thomas – Houston (UST) kampüsünün yanında yer alır. Uluslararası öğrencilerin gözde şehirlerinden olan Houston, Amerika’nın en büyük dördüncü şehridir ve dünyanın enerji sektörünün merkezidir. Şehir ABD’nin etnik çeşitlilik açısından en zengin şehirlerinden biridir ve giderek büyüyen geniş bir global topluluğa sahiptir.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

NASA: Johnson Uzay Merkezi: Burada benzersiz sergiler, özel sunumlar ve uygulamalı aktiviteler, NASA’nın insanlı uzay uçuş programının hikayesini anlatır. Göreve hazırlanan astronotları izleyin, gerçek bir ay parçasına dokunun, mekik simülasyonuna binin ve NASA’nın sahne arkası yolculuğuna çıkın.

Moody Gardens: Üç piramidi vardır: Aquarium, dünyanın en büyüklerinden biridir; Rainforest Piramidi, tropik hayvanları ve bitkileri sergiler; Discovery Piramidi’nde ise bilime yönelik sergiler vardır. Ayrıca benzersiz hareketli koltukları ve 3-D IMAX sineması ile RideFilm Theater vardır.

Galveston Plajları: Houston şehir merkezine bir saat kadar uzaktadır. Her zaman popüler East Plajı’ndan Galveston’un batı ucundaki gelişmemiş plajlara kadar Galveston Adası, ziyaretçilerine toplamda 50 kilometrelik plajlarıyla eşsiz kıyı manzaralarını sunar.

Houston kültür severler içindir! Ülkenin en büyük dördüncü müze bölgesine sahiptir; bölgede bulunan 18 müzenin hepsi birbirine yürüyüş mesafesindedir.

Detaylar:

Dört Haftalık Kurslar: Akademik amaçlar için İngilizce,  Yarı-Yoğun İngilizce, American Explorer, Genel İngilizce

– Diğer Kurslar: TOEFl Hazırlığı, Yönetici Programları

Konaklama: Öğrenci Yurdu (Kampüs Dışı), Aile yanı

– Mevcut Seçenekler: Üniversite Dersine Katılım, Sınıf Ziyaretleri

En Küçük Yaş: 16

Bulunduğu Kurum: Özel, Kayıt Sayısı: 3589, ELS mezunları için TOEFL muafiyeti

Sıralama: Sıra: 115 – ”En iyi Ulusal Üniversiteler” U.S. News and World Report, 2012

Örnek Anadallar: Biyoloji, Ticaret, Finans, Uluslararası Gelişim, Pazarlama, Muhasebe, İşletme

Fiyat Listesi

Amerika Houston’da bulunan ELS dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda ELS Houston Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

ELS dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.