İndianapolis

28th Oca 2015 Amerika

ELS/Indianapolis; Indiana University – Purdue University Indianapolis kampüsüne birkaç blok ötede, Indianapolis şehir merkezinde yer alır. Indianapolis; güvenli oluşu, uygun yaşam maliyetleri, dünya standartlarında sporları, sıcakkanlılığı ve konukseverliği ile tanınması sayesinde uluslararası öğrencileri kendine çeker.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

Kanal ve White Nehri Eyalet Parkı: Ülkenin tek şehir içi eyalet parkı, White Nehri Bahçeleri, Hilbert Konservatuarı, Indianapolis Kanal Yürüyüşü ve Indianapolis Hayvanat Bahçesi gibi ziyaretçi mekanlarına sahiptir.

Indianapolis Motor Hız Pisti: Burası dünyaca ünlü Indy 500, Brickyard 400 ve sayısız birçok Indianapolis etkinliğinin evidir. 1909’da açılan bu devasa Indianapolis mekanı, aynı zamanda Brickyard Crossing golf sahasına ve Indianapolis Motor Hız Pisti Onur Listesi Müzesine ev sahipliği yapar.

Indianapolis Kültür Yolu: Bisiklet ve yaya dostu bu yol, her şekilde Indianapolis’in çoğu kültürel bölgesini birleştirmektedir. Yol kırmızı tuğlalar ile örülüdür; şelaleler, açık avlular ve toplum sanat sergileri ile süslenmiştir.

Indianapolis Hayvanat Bahçesi 4.000 canlıyı barındırmaktadır ve eyaletin en büyük akvaryumuna sahiptir. Ayrıca ülkenin ilk tamamen batırılmış sualtı yunus izleme kubbesine sahiptir.

Detaylar:

Dört Haftalık Kurslar: Akademik amaçlar için İngilizce,  Yarı-Yoğun İngilizce, American Explorer

Mevcut Seçenekler: Konuşma Partnerleri, Sınıf Ziyaretleri, Üniversite Dersine Katılım

Konaklama: Öğrenci Yurdu (Kampüs Dışı), Aile yanı

En Küçük Yaş: 16

Bulunduğu Kurum: Devlet, Kayıt Sayısı: 30300 Eş Zamanlı Kayıt, ELS mezunları için TOEFL muafiyeti

Sıralama: ”En iyi Ulusal Geleceği Parlak Okullar” arasında U.S. News and World Report, 2014

Örnek Anadallar: Biyomedikal Mühendisliği, Ticaret, Makine Mühendisliği, Medya Sanatı ve Bilimi, Kamu Sağlığı, Muhasebe, Hukuk

Fiyat Listesi

Amerika İndianapolis’de bulunan ELS dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda ELS Indiananpolis Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

ELS dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.