La Verne

28th Oca 2015 Amerika

ELS Merkezi; güzel ağaçlarıyla çevrili bölgede, aktivite ve hareketlilik dolu University of La Verne kampüsünde yer alır. Merkezden beş dakikalık yürüyüş mesafesinde yazın çiftçi pazarları, birçok uluslararası restoran ve daha birçok şey vardır. La Verne güvenli, küçük bir şehirdir; Los Angeles’in 55 kilometre doğusunda bulunmasına rağmen, küçük kasaba geleneklerini ve adetlerini korumayı başarmış, birbirine bağlı bir topluluktur.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

J. Paul Getty Center: Getty Center; Santa Monica Dağları’nda sürekli gelişen bir kampüsün içinde, dünyanın en iyi eserlerinden bazılarına sahiptir. Müzeden güzel günlerde Los Angeles’in muhteşem manzarası görülebilir.

Huntington Plajı: La Verne’den yalnızca bir saat uzaklıktaki Huntington, yıl boyu ortalama 340 güneşli gün yaşar. Eğlenceli dükkanlar ve modern restoranlarla bezenmiş 16 kilometrelik kesintisiz plajlara sahiptir. Batı Kıyısı’nın en düzenli okyanus dalgalarına sahip olması sayesinde Surf City USA® olarak da bilinir.

Universal Studios Hollywood: Los Angeles bölgesinin en bilindik mekanlarından biri; film ve televizyon programlarından en tanınmış sahneler ve karakterlere dayalı eğlence trenleri ve etkinlikler içerir.

Big Bear Gölü: La Verne’den yalnızca bir saat uzaklıkta, Los Angeles bölgesinin en popüler mekanlarından biridir. Su sporları, doğa, kır yürüyüşü ve güneşin keyfini çıkarır. Aynı zamanda Güney California’nın en iyi kayak merkezlerinden biridir.

Eğer aradığınız şey küçük sınıflar ve eğitmenlerin yakın ilgisi ise, University of La Verne sınıflarının yüzde 62’si 20’den daha az öğrenciye sahiptir!

Detaylar:

Dört Haftalık Kurslar: Akademik amaçlar için İngilizce, Genel İngilizce, Yarı-Yoğun İngilizce, American Explorer

Mevcut Seçenekler: Konuşma Partnerleri, Sınıf Ziyaretleri, Üniversite Dersine Katılım

Konaklama: Öğrenci Yurdu (Kampüs içi), Aile yanı

En Küçük Yaş: 14

Bulunduğu Kurum: Özel, Kayıt Sayısı: 8328 Eş Zamanlı Kayıt, ELS mezunları için TOEFL muafiyeti

Sıralama: Sıra: 161 ”En iyi Ulusal  Üniversiteler” U.S. News and World Report, 2014

Örnek Anadallar: Biyoloji,İşletme, İletişim, Uluslararası Ticaret, Dil & Kültür, Psikoloji, Sağlık İşleri Yönetimi, Liderlik Yönetimi

Fiyat Listesi

Amerika La Verne’de bulunan ELS dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda ELS La Verne Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

ELS dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.