Miami

28th Oca 2015 Amerika

ELS/Miami; Miami şehir merkezinden 20 dakika uzaklıkta, Barry University kampüsünde yer alır. Yıl boyu güneşi, masmavi okyanusu ve beyaz kumsalları ile bu bölge; yüzey dalışı, Jet Ski, su kayağı ve tekne gezisi gibi su sporlarıyla ünlüdür. Florida’nın gözde turist mekanlarından Orlando ve Key West hafta sonu gezisi yapacak kadar yakındır.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

Plajlar: Miami’nin plajları, şehrin temel özelliklerinden biridir. Heyecanlı gece hayatı ile ünlü Güney Plajı’nı gün batımından sonra gezmek isteyeceksiniz. Tropikal eğlence için sıradışı Key West’e gidin ya da açılmış patikalardan giderek gizli koyları keşif macerasına katılın.

Everglades Ulusal Parkı: Altı milyon hektarlık bataklıkları, sazlıkları ve astropikal ormanları ile Amerika’nın en alışılmadık parklarından biridir. Amerikan timsahı, Florida panteri ve West India deniz ayısının da aralarında bulunduğu 14 nadir ve nesli tükenmekte olan türe ev sahipliği yapar.

Miami Seaquarium: Yıl boyunca yunusların, katil balinaların ve diğer deniz canlılarının açık hava deniz gösterilerinin yapıldığı Seaquarium, deniz kaplumbağaları, foklar, denizaslanları ve deniz ayılarını da sergiler.

800’den fazla binasıyla Miami Plajı’nın Art Deco bölgesi, dünyanın en büyük Art Deco tarzı mimari koleksiyonuna sahiptir.

Detaylar:

Dört Haftalık Kurslar: Akademik amaçlar için İngilizce, Genel İngilizce, Yarı-Yoğun İngilizce, American Explorer

Mevcut Seçenekler: Konuşma Partnerleri, Sınıf Ziyaretleri,

Konaklama: Öğrenci Yurdu (Kampüs içi), Aile yanı

En Küçük Yaş: 17

Bulunduğu Kurum: Özel, Kayıt Sayısı: 9070, ELS mezunları için TOEFL muafiyeti

Sıralama: ”En iyi Ulusal Üniversiteler Sıralaması ve En iyi Yüksek Lisans Okulları” arasında U.S. News and World Report, 2012

Örnek Anadallar: Biyoloji, İşletme * Uluslararası Ticaret, Bilgisayar Bilimi, Psikoloji, Halkla İlişkiler, İşletme,

Fiyat Listesi

Amerika Miami’de bulunan ELS dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda ElS Miami Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

ELS dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.