Nashville

28th Oca 2015 Amerika

ELS/Nashville; Nashville’in 56 kilometre güneyindeki Murfreesboro şehrinde bulunan Middle Tennessee State University’nin güzel kampüsünde yer alır. Murfreesboro, Tennessee’nin en hızlı büyüyen ana şehridir ve ABD çapında en hızlı büyüyen şehirler arasındadır. MTSU, ülkenin en iyi devlet üniversitelerinden biri olarak büyük bir üne sahiptir.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

ABD’nin Müzik Şehrini Keşfedin: New York’tan sonra Amerika’nın en büyük ikinci müzik üretim merkezi Nashville’dir. Nashville’deki müzik sahneleri yalnızca country müziği ile sınırlı değildir. Bir müzik tutkunuysanız, burası sizin şehriniz!

Grand Ole Opry: Müzik Şehri’nin en önemli mekanı Opry, country müziği efsanelerinin yanında yenileri de sahneye çıkartır. Cuma ve Cumartesi günleri ziyaretçilerine yeni ve eski country müziği tarihine sahne arkasından bakış imkanı sunan Opry turu ile bu ünlü şovun bilinmedik yönlerini öğrenin.

Musicians Hall of Fame: Tüm zamanların en iyi albümlerine sahip yetenekli müzisyenleri onurlandıran dünyanın ilk ve tek müzesidir.

Centennial Park: 53 hektarlık alana sahip Nashville’in en büyük parkı; Parthenon’un gerçek boyutlarda bir replikası, 1,6 kilometrelik yürüyüş yolu, Watauga Gölü, Centennial Sanat Merkezi, tarihi anıtlar, sanat aktiviteleri merkezi, güzel bir saklı bahçe, bir sahne, etkinlik binası, plaj voleybolu sahaları ve egzersiz yoluna sahiptir.

Nashville; Atina’daki Parthenon’un dünyadaki tek bire bir boyutlu replikasına sahiptir. Batı dünyasının en uzun kapalı alan heykelidir.

Detaylar:

Dört Haftalık Kurslar: Akademik amaçlar için İngilizce,  Yarı-Yoğun İngilizce, American Explorer

– Diğer Kurslar: Yönetşcş Programları

Mevcut Seçenekler: Konuşma Partnerleri, Sınıf Ziyaretleri, Üniversite Dersine Katılım

Konaklama: Öğrenci Yurdu (Kampüs dışı), Aile yanı

En Küçük Yaş: 16

Bulunduğu Kurum: Devlet, Kayıt Sayısı: 25394 Eş Zamanlı Kayıt, ELS mezunları için TOEFL muafiyeti

Sıralama: ”En iyi Ulusal Üniversiteler”ve ”En iyi Yüksek Lisans İşletme Okulları” arasında U.S. News and World Report, 2012

Örnek Anadallar: Muhasebe, Havacılık Bilimi, Bilgisayar ve Bilişim Bilimi, Eğitim, Kayıt Endüstrisi, İşletme, Bilgisayar Bilişim Sistemleri, Bilgisayar Bilimi

Fiyat Listesi

Amerika Nashville’da bulunan ELS dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda ELS Nashville Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

ELS dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.