Panama City

24th Oca 2015 Panama

ELS/Panama; Panama şehrinin en prestijli bölgelerinden biri olan Paitilla’da yer alır. Okul alışveriş merkezlerine, eğlence ve dinlenme tesislerine, otellere, restoranlara, lüks apartmanlara, kulüplere ve bankalara yakın konumdadır. Ulusal parklar ve müzeler de okula kısa bir yolculuk kadar yakındır.

ELS öğrenciler için çok çeşitli aktiviteler düzenler. Bunlar arasında; çevre bölgelere düzenlenen geziler, spor etkinlikleri, yakınlardaki tiyatro, müze ve restoranlara geziler, Amerikan konuşma partneri ve tabi ki bu güzel ülkenin doğal parklarına, plajlarına ve alışveriş merkezlerine geziler yer alır!

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

Casco Viejo: UNESCO tarafından tarihi anıt olarak adlandırılan Panama’nın ”Eski Duvarlı Şehri”; sadece tarih değil, aynı zamanda açık hava kafelerinde farklı yiyecek ve içeceklerin mekanıdır.

Plajlar: Güzelliği ile dünya çapında tanınan San Blas Takım Adaları; mercan kayalıklardan oluşur ve tertemiz sularla çevrilidir. Burası yüzey dalışı, tüplü dalış ve eğlence için ideal bir yerdir.

Yemek: Panama’nın İspanyol, Amerikan, Afro-Karayip ve yerel havası; Panama mutfağını da etkilemiştir ve alışkın olduğunuz yiyecekler yanında ultra-egzotik yiyeceklere de sahiptir.

Detaylar: 

– Kurslar: Yoğun İngilizce Programı (Genel İngilizce) – 30 ders, Panama’da Seviye 101 – 109 bulunmaktadır. Öğrencilerin Seviye 110 – 112’yi Kanada veya ABD’de tamamlamaları gerekir.

– Konaklama Seçenekleri: Aile Yanı ve paylaşımlı apartman daireleri

– En Küçük Yaş: 14 yaş ve üzeri

Fiyat Listesi

Panama’da bulunan ELS dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda ELS Panama Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

ELS dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.