Philadelphia – Camden

27th May 2016 Amerika

ELS/Philadelphia – Camden: Bu yeni Merkez; Philadelphia şehir merkezinden Delaware Nehri’nin karşısındaki Camden’da Rutgers University–Camden’ın kampüsünde yer alır. Rutgers University; ABD’nin en eski ve en prestijli devlet araştırma üniversitelerinden biridir. Rutgers–Camden; küçük bir kampüsün avantajlarının yanında dünya standartlarında bir araştırma üniversitesinin kaynaklarını sunar.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

Camden nehir Kıyısı: Camden Nehir Kıyısı bölgesi, güzel mekanlarına her yıl üç milyondan fazla ziyaretçiyi çeker. Ziyaretçiler; Rutgers–Camden kampüsüne yürüyüş mesafesindeki Adventure Aquarium’u gezebilir, yürüyüş yollarını keşfedebilir, konserlere gidebilir veya ikinci lig beyzbol maçını izleyebilirler.

Günlük/Hafta Sonu Gezileri: Kampüs; New York Şehri’ne iki saat, Washington D.C.’ye iki buçuk saat ve Jersey kıyısındaki Atlantic City’ye bir saatten daha kısa bir mesafededir. Hafta sonu kaçamakları için harika bir konumdadır.

Philadelphia: Reading Terminal Market’ta alışveriş yapmak ve Philadelphia Hayvanat Bahçesi’ndeki hayvanların hayatlarını izlemekten; Philadelphia Sanat Müzesi ve Franklin Institute gibi müzeleri gezmeye kadar; Philadelphia’da kolayca erişebileceğiniz sınırsız eğlence aktivitesi bulunur

Detaylar:

Dört Haftalık Kurslar: Akademik amaçlar için İngilizce, Yarı-Yoğun İngilizce, American Explorer

Mevcut Seçenekler: Üniversite Dersine Katılım, Sınıf Ziyaretleri,

Konaklama: Öğrenci Yurdu (Kampüs içi), Aile yanı

En Küçük Yaş: 18

Bulunduğu Kurum: Devlet, Kayıt Sayısı: 6,535 Eş Zamanlı Kayıt, ELS mezunları için TOEFL® muafiyeti*

Sıralama: Sıra 6 – “Kuzeydeki Bölge Üniversiteleri Arasında En İyi Devlet Okulları” – U.S. News & World Report, 2015

Fiyat Listesi

Amerika Philadelphia – Camden’de bulunan ELS dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda ElS Philadelphia – Camden Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

ELS dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.