Shanghai

24th Oca 2015 Çin

İngilizce eğitiminize Çin’de başlayın ve ayrılmadan önce Amerikan akademik kültürüne uyum sağlamış olun. Shangai’daki ELS Dil Merkezinde ELS Seviye 101-109 eğitiminizi alabilir ve ELS Seviye 110-112 eğitiminize diğer ülkelerde devam etmeye hazır hale gelebilirsiniz.

ELS/Shanghai, Shangai merkezinde, güzel bir bahçe içerisinde konferans salonu, kütüphane ve ‘akıllı’ sınıflara sahip üniversite tarzı son teknolojili bir mini-kampüste yer alır. ELS’in dünya çapında 60’tan fazla merkezindeki ile aynı müfredatı işler, aynı ders materyallerini ve yazılımlarını kullanırsınız.

Eğer ABD’de bir ELS programına kaydolduysanız, ELS/Shanghai’da Varış Öncesi Test’e (PAT) girerek dil seviyenizi ölçebilir ve böylece Seviye 112’ye kadar olan programı tamamlamak için ne kadar eğitim almanız gerektiğini görebilirsiniz.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

Bund: Burası; Shanghai Dünya Finans Merkezi, Oriental Pearl TV Kulesi ve Huangpu Nehri’nin yanında duran diğer gökdelenlerin fotoğrafını çekebileceğiniz yerdir. Yakın çevredeki Avrupa tarzı binalarda, restoran ve mağazalar bulunur. Nanjing Yolu hemen köşeyi dönünce karşınıza çıkar.

Shanghai Müzesi: Büyük meydanın üzerinde duran bu yuvarlak bina, fark edilir boyutlardadır. Sürekli olarak Çin’in en iyi müzesi olarak gösterilen bu kapsamlı müze, eski çağlardan günümüze kadar ulusun tarihini sergilemektedir.

Jing’an Tapınağı: ELS’e kısa bir yürüyüş mesafesindeki Budist Jing’an Tapınağı, 2.000 yıl geriye dayanan tarihe sahiptir. Üç büyük salonun hepsinde bulunan Buda’yı saygıyla selamladıktan sonra Wujiang Yolu’ndan aşağı inerek alışveriş ve geleneksel Çin yemeği dükkanlarına ilerleyin.

Shanghai, Hong Kong’dan sonra Çin’in en fazla ticari ürün miktarına sahiptir; bu da onu Asya’nın en iyi alışveriş merkezlerinden biri yapar.

Detaylar:

Dört Haftalık Kurslar: ELS Üniversite  Hazırlık Programı (ELS Akademik Amaçlar için İngilizce Programı ile Aynı Müfredat işlenir), ELS Shanghai Hafta Sonu Zenginleştirme Programı (40 saatlik Akademik İngilizce)

Mevcut Seçenekler: ELS Ortak Üniversitelerine Şartlı Kayıt ve Diğer  ELS Merkezlerine aynı seviyeden geçiş imkanı

Konaklama: Kampüs Dışı Apartman daireleri

– En Fazla Öğrenci Sayısı: Sınıf başına 12 öğrenci

Fiyat Listesi

Çin Şangay’da bulunan ELS dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda ELS Şangay Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

ELS dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.