Sioux Falls

27th May 2016 Amerika

ELS/Sioux Falls: Bu yeni Merkez; Güney Dakota’nın en büyük şehri olan Sioux Falls’da, Augustana University’nin kampüsünde yer alır. Kapsamlı, yatılı, özel bir üniversite olan Augustana University; güzel ve ağaçlarla çevrili kampüsünde 50’den fazla anadal ve uzmanlık konusu eğitimi sunar. Sioux Falls şehri ise; uygun yaşam maliyetlerine, dört belirgin mevsime, kaynaklar ve fırsatlarla dolu güvenli bir ortama ve konukseverlikleriyle tanınan bir halka sahiptir

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

Falls Park: Sioux Falls’daki endüstri ve eğlencenin tarihi Büyük Sioux Nehri tarafından şekillendirilmiştir. Bu 50 hektarlık park; şehrin orijinal binalarından bazılarına, bir çiftçi pazarına, yürüyüş ve bisiklet yollarına ve tabi ki saniyede 26 ton su taşıyan şelalere sahiptir.

Günlük/Hafta Sonu Gezileri: Hafta sonunda Great Plains Hayvanat Bahçesi’nde 1.000’den fazla çeşitte hayvanları izlemeye gidin. Burası yıl boyu açıktır. Hayvanat bahçesinin içinde ayrıca Delbridge Doğal Tarih Müzesi de bulunur. Sıcak hava eğlencesi mi arıyorsunuz? Güney Dakota’daki tek dalga havuzuna, kum voleybol sahalarına, minyatür golf sahasına ve daha birçok şeye sahip Wild Water West Su Parkı’nı gezin!

Müzik, Sanat ve Kültür: Sioux Falls şehir merkezinde yürüyüşe çıkın ve yıl boyu açık heykel sergisi SculptureWalk’un tadını çıkarın. Her yıl düzenlenen Kültür Festivali’nde sanat eserlerini ve satıcıları gezin. Sayısız tarih ve sanat müzesini gezin ya da bir konsere gidin. Sioux Falls’da her zevke hitap eden bir etkinlik bulunur.

Detaylar:

Dört Haftalık Kurslar: Akademik amaçlar için İngilizce, Yarı-Yoğun İngilizce, American Explorer

Mevcut Seçenekler: Üniversite Dersine Katılım, Sınıf Ziyaretleri,

Konaklama: Öğrenci Yurdu (Kampüs içi), Aile yanı

En Küçük Yaş: 17

Bulunduğu Kurum: Özel, Kayıt Sayısı: 1,800 Eş Zamanlı Kayıt, ELS mezunları için TOEFL® muafiyeti*

Sıralama: Sıra 3 – “Orta Batının En İyi Bölge Yüksekokulları” – U.S. News & World Report, 2015

Fiyat Listesi

Amerika Sioux Falls’da bulunan ELS dil okulunun fiyat listelerine ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda ElS Sioux Falls Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

ELS dil okulunun Türkiye yetkili acentası ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, uçak bileti ve tüm seyahat organizasyonuyla ilgili olarak ücretsiz danışmanlık sunulmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek yada Bilgi İstek talebinde bulunmak için tıklayınız.